Balandžio 2-oji: vardadieniai, astrologija

Antroji Velykų diena - vaikų džiaugsmui. Šią dieną jie eina kiaušiniauti. Tradiciškai porą margučių jiems padovanoja krikštamotė. Iš kaimynų margučių buvo prašoma dainomis.

Balandžio 2-oji - Tarptautinė vaikiškos knygos diena. Pasaulinė autizmo diena. Antroji Šv. Velykų diena.

2007 metų gruodžio 18 dieną Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė balandžio 2-ąją Pasauline autizmo diena, kurios tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į autizmą, kaip į sparčiai plintantį sveikatos sutrikimą, paskatinti ankstyvą diagnostiką bei pagalbą. Autizmas (iš graikų „autos“ - pats, „izmas“ - orientacija) - įvairiapusis žmogaus raidos sutrikimas, kuriam būdingi sutrikimai, pasireiškiantys trijose veiklos srityse: socialinės sąveikos, verbalinės ir neverbalinės komunikacijos bei elgesio.

Tarptautinė vaikų knygos diena minima kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu - balandžio 2-ąją.

Balandžio antroji, pirmadienis - 92-oji metų diena (pirmoji 14-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 273 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Elona, Jostara, Jostaras, Jostarė, Jostarta, Jostartas, Jostartė, Jostautas, Jostautė, Minalgas, Minalgė, Pranciškus, Žygintas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.52, leidžiasi 19.55. Dienos ilgumas - 13.03.

Šiandien - trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Astrologinė prognozė balandžio 2-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Ši diena žadins geismus, tačiau ne vien tik džiugins - gal išlaidos pasirodys per didelės, gal mintys per sunkios. Galbūt patirsite nemalonią būtinybę išsireikalauti skolą arba patys sulauksite priminimo ją grąžinti.

JAUTIS. Šiandien viską lems tarpusavio santykiai, ypač su partneriu. Galbūt kažko reikalausite iš meilės partnerio arba jis iš jūsų. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jeigu artimi žmonės nė nebandys paisyti jūsų norų, patarimų.

DVYNIAI. Pajusite išorinio atsinaujinimo poreikį. Tikriausiai kils ūpas apsilankyti sporto klube ar grožio salone, keisti aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, avalynės, kosmetikos. Viskas gerai, kas nekenkia sveikatai.

VĖŽYS. Atsiras progų susitaikyti su mylimaisiais, geriau pažinti dominančius asmenis, pademonstruoti iškalbą, humoro jausmą, talentus. Tai atneš džiaugsmo, polėkio. Atsigausite, pažvalėsite. Galimas smagus renginys arba flirtas.

LIŪTAS. Sulauksite dėmesio, komplimentų, ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Įvyks arba bus planuojamas širdžiai artimų žmonių susitikimas. Noriai bruzdėsite savo buityje, virtuvėje, šiltai bendrausite su šeimos nariais, vaišinsite svečius.

MERGELĖ. Neblogas metas išvykai, pasimatymui, viešnagei, bendravimui su giminėmis. Sutiksite senų bičiulių, bus daug kalbų, diskusijų. Žodžiu, įdomu, šurmulinga, turėsite kur pasireikšti.

SVARSTYKLĖS. Diena bus gana prieštaringa. Galite kai ką nuveikti savo materialinės gerovės ir artimųjų labui. Regis, noriai bendrausite su senais draugais, giminaičiais, būsite dosnūs tiems, kuriuos mylite. Visgi kai kas iš artimųjų gadins nuotaiką.

SKORPIONAS. Būsite labai jautrūs, emocionalūs, nardysite po prisiminimus, jausite ilgesį ar nerimą dėl kai ko iš artimųjų. Jums reikia pailsėti ir pabendrauti su tokiais žmonėmis, kurie galėtų praskaidrinti nuotaiką suteikti reikalingos informacijos.

ŠAULYS. Diena praeis ramiai. Pajusite atsipalaidavimo poreikį, geriau jausitės vienumoje. Regis, skęsite prisiminimuose arba nersite į mistiką, meną. Dėl tokio emocinio nusiteikimo aktyvus bendravimas, šurmulys nepatartinas.

OŽIARAGIS. Regis, savo energija, aktyvumu šiandien būsite kompanijos siela. Draugiški pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje. Tik nebūkite pernelyg reiklūs nei sau, nei kitiems.

VANDENIS. Tikriausiai būsite nusiteikę visiškai nešventiškai. Kur tik eitumėte, visur nešitės su savimi vidinę įtampą. Tai gali būti susiję su neatlikta pareiga, politika, skubiu darbu, atsakomybe, sudėtingu pasirinkimu ar kt.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su senais pažįstamais. Galbūt pasiryžote kažką aplankyti, pamatyti, ir tai vykdote. Kaip bebūtų, pasitaikys visko: malonių šypsenų ir nejaukių nesusipratimų.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis