Atlikėja Godo Yorke pristato naują kūrinį „Angelai“: žodžiai šiai dainai atėjo patys

Alternatyvios pop muzikos scenoje žymę jau palikusi atlikėja Godo Yorke pristato naują dainą „Angelai“, kurią išgirsti kviečia dviem skirtingomis, bet vienodai ypatingomis, versijomis: studijine ir gyva, įrašyta Vilniaus Universiteto Botanikos sode.

„Žodžiai šiai dainai atėjo patys. Kai pagrojau šią dainą draugei, su kuria kalbėjome apie angelus, abi apsiverkėme. Jaučiu, kad tai – labai svarbi daina, kuria turiu pasidalinti su pasauliu“, – kalbėjo Godo Yorke. 


Klausytojų diva vadinama atlikėja pasakoja, kad gyvai VU Botanikos sode įrašyta versija – taip pat be galo svarbi, nes nufilmuota bokštelyje, primenančiame guolį, kurio smaigalys veda į dangų ir dieviškumą.


„Būti apsuptam vandens, ramybės ir rudens spalvomis nusidažiusių medžių, yra tikra palaima. Kyla tikras džiaugsmas, galint muziką sugrąžinti į erdvę, kuri ją ir pagimdė“, – sakė muzikantė. 


Godo Yorke - Angelai (Live at Botanical Garden of Vilnius University):Prie gyvos dainos „Angelai“ versijos įamžinimo ir vaizdo klipe prisidėjo garso režisierius Dan Hermouet, operatorius Pijus Kirkilas, kanklininkė Vaiva Gudaitytė ir gitaristas Bartas Česnavičius. 


„Angelai“ – ketvirtoji daina, kurią galima išgirsti iš naujausio Godo Yorke albumo „Perkūnija“, kuris gerbėjų  ausis pasieks kitų metų pradžioje. 


Ateinančių metų vasario 2 d. šis albumas klausytojams gyvai nuskambės Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Tai bus didžiausias ir svarbiausias koncertas Godo Yorke karjeroje, kurio metu pasirodys ir ypatingi svečiai: aidės šv. Jonų Gospel choro balsai, virpės kanklių stygos, prisijungs kiti talentingi muzikantai ir mylimi draugai. 


„Tai – rūbas belaikei meilei pasimatuoti, odė taikai, priešnuodis mūsų susvetimėjimui ir savidestrukcijai, ir mano jaunos, kuriančios moters balsas“, – dalinasi Godo Yorke.


Godo Yorke (Goda Sasnauskaitė) – muzikos autorė ir atlikėja, Lietuvos alternative pop scenoje jau pasižymėjusi savo nepažabojamu balsu, stilistine muzikos įvairove ir meistrišku dainų rašymu.


Godo Yorke aktyviai koncertuoja, garsiai ir atvirai kalba apie visuomenės aktualijas, sopulius, savo išgyvenimus, o gyvuose pasirodymuose įkūnija savo dievaičių – Bruce Springsteen, Jeff Buckley, Aretha Franklin, Janis Joplin – archajišką dvasią.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis