PREMJERA! „SADBOI” ir „2 Kvėpavimas” suvienijo jėgas: pristato bendrą kūrinį „Ašaros kris”

Prieš penkerius metus į Lietuvos muzikos sceną įsiveržęs vaikinų duetas „SADBOI” milžinišku greičiu kopia į populiarumo Olimpą. Edgaras Koldaras ir Artiomas Penkevičius jau žinomas ne vienam melomanui: jų kurtos dainos sulaukia milijoninių peržiūrų YouTube platformoje, jų kūrybą vertina ir žinomi šalies atlikėjai, prašydami jiems sukurti dainas. Na, o pastaruoju metu duetas ir vėl sugebėjo gerokai nustebinti savo gerbėjus, įrašydamas bendrą kūrinį kartu su grupe „MAN-GO“ „Ar dar mane sapnuoji?”, taip dar labiau sustiprindamas pozicijas muzikos rinkoje. Vos mėnuo praėjo: ir kūrėjai pateikia dar vieną staigmeną: dainą „Ašaros kris“, įrašytą kartu su „2Kvėpavimu“.

„Ši daina apie savotišką būseną, kuri dažnai mus ištinka gyvenime išsiskyrus su artimu žmogumi. Tą periodą, kai dar sunku priimti, kas įvyko ir emociškai sunku paleisti artimą žmogų. Atrodo, kad visas pasaulis sustoja, o ašarų nebeįmanoma suvaldyti. Tačiau, tikiu, kad kaip ir posakyje, kad po lietaus nušvinta saulė – taip nutinka ir gyvenime. Tad nors daina kupina liūdesio, joje užkoduota ir mintis, kad kažkada viskas bus daug geriau“, - dainos gimimo istoriją atskleidžia dueto „SADBOI“ narys Edgaras Koldaras.


Kaip gimė mintis dainą įrašyti kartu su „2Kvėpavimu“? „Su Denisu iš „2Kvėpavimo” susipažinome prieš porą metų viename iš koncertų, į kuriuos buvome pakviesti. Nuo to laiko, vis persimesdavome palaikymo žodžiais, pasilabindavome”, - prisimena „SADBOI“ dueto narys Artiomas Penkevičius. „Idėja sukurti kažką bendro gimė iš bendros diskusijos: taip nusprendėme, kad vieną dieną visi susitiksime studijoje ir pamėginsime sujungti kūrybines jėgas“, - pasakoja Artiomas.


Tik štai tą dieną ištaikyti, kad visi kūrėjai turėtų laisvo laiko, buvo misija kone neįmanoma, tačiau po ilgų derinimų, vaikinai pagaliau susitiko studijoje: „Ko gero, taip ir turėjo būti: išlaukėm momento, išlaukėm žodžių, kuriuos norime pasakyti, neperspaudėm ir neskubėjom išleisti dainos tik dėl to, kad norim išleisti. Pats procesas ėjosi lengvai, puiki nuotaika studijoje, sutampanti vizija, visą naktį užtrukęs filmavimas su savo minusais ir pliusais. Džiaugiuosi mūsų darbu, buvo verta tiek laukti“, - atvirauja „2Kvėpavimo“ narys Denisas Černiauskas.


Vaizdo klipo filmavimui taip pat vaikinai skyrė ypatingą dėmesį: mat šį kartą jį kūrė... patys. „ Viskas prasidėjo nuo senos VHS video kameros, kuria aš filmavau mūsų įrašų sesiją: taip kilo mintis šią medžiagą panaudoti mūsų vaizdo klipe. Tuomet kartu su kolega Dovydu Daukša sugalvojome preliminarų scenarijų ir pradėjome filmavimo darbus – pats turiu filmavimo patirties, bet tai neabejotinai buvo savotiškas debiutas tiek režisuojant, tiek filmuojant vaizdo klipą, kuriuo tikrai džiaugiamės“, - apie dainos vizualinius sprendimus pasakojo Edgaras.


Grupės aktyviai koncertuoja ir kviečia į artimiausius koncertus: „SADBOI“ kaip svečiai pasirodys grupės „MAN-GO“ koncertuose lapkričio 11 d. Panevėžyje bei lapkričio 24 dieną – Vilniuje, o „2Kvėpavimas“ – gruodžio 29 d.  - Marijampolėje bei gruodžio 30 d. – Kėdainiuose.


Na, o kol laukiate grupių koncertų, kviečiame pasiklausyti ir įvertinti naujausio jų bendro darbo – „Ašaros kris”.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis