Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas bendrą dainą dedikavo Stasiui Povilaičiui

Du aksominių balsų savininkai, charizmatiškieji baritonai – Eugenijus Chrebtovas ir Liudas Mikalauskas pristato naujausią savo bendrą darbą, kurį dedikuoja estrados klasikui, lietuviškajam Frankui Sinatrai, nepamirštamam maestro Stasiui Povilaičiui atminti. Jo dainos, kurios atpažįstamos nuo pirmųjų taktų skamba kasdien, gerbėjų širdyse jis visuomet išliks mylimas, išskirtinis ir nepakartojamas.

Kadangi E. Chrebtovas ir L. Mikalauskas mėgsta tikrus iššūkius, jūsų dėmesiui – Stasio Povilaičio daina „Čipolinas“. Dainininkai kviečia pasimėgauti tikru populiariosios klasikos perlu, kuris suskambės naujai, leis patirti ir išjausti kiekvieną natą bei pasinerti į muzikos skleidžiamą magiją, kuri nukels į nerūpestingą vaikystę.


Atlikėjai šiuo kūriniu kviečia visus savo bičiulius, gerbėjus ir tikros muzikos mėgėjus birželio 9 d. 19 val. į Palangos koncertų salę, kur surengs tikrų tikriausią „Šlagerių dvikovą“. Programoje skambės visiems gerai žinomi kūriniai, o atlikėjų skleidžiama energija įtrauks kiekvieną klausytoją.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis