Neringa Šiaudikytė sulaukė dėmesio JAV – pristatė dainos „Echo“ remiksą radijo stotyje Holivude

Neringa Šiaudikytė pristato naują dainos „Echo“ versiją, kuri debiutavo Amerikos radijo stotyje „Dash“ ir jau sulaukė nemenko gerbėjų dėmesio.

Šiuo metu netikėtai suskambėjęs žinomas kūrinys „Spotify“ platformoje yra perklausytas daugiau nei 100 tūkst. kartų ir įtrauktas į daugelio už Atlanto skambančių radijo stočių grojaraščius.


„Buvo tikrai smagu pirmą kartą sėdėti užsienio radijo stotyje ir kalbėti ne tik apie dainą, bet ir apie savo karjerą,“ – pasakoja Neringa.


Originali dainos versija yra kurta prodiuserio Andrew Furze, bendradarbiavusio su Dale Anthony, Casey Cook bei gerai žinoma dainų autore, dainininke King Elle Noir.


„Šiandien „Echo“ skamba kitaip. Netikėta pažintis su dar vienu muzikos prodiuseriu Konstantinu Nevelskiu davė įsimintinų darbo rezultatų, – patikina Neringa, – Jis man parašė žinutę į socialinius tinklus ir pasiūlė kartu įgyvendinti bendrą projektą. Man patinka kurti su skirtingais žmonėmis, tad, paklausius jo darbų – sutikau“.


Anot dainininkės, galima sakyti, jog „Echo“ remiksas sulaukė didesnio pasisekimo nei originali kūrinio versija.


„Jau dabar gauname pasiūlymų įtraukti dainą į įvairius užsienio grojaraščius. Manau, kad tai puikus skambesys radijo stotims, klubams ar tiesiog klausyti mašinoje ir pasikrauti vidinės energijos“, – neabejoja Neringa.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis