Astrologės Vaivos Budraitytės horoskopas Lietuvai ateinantiems metams

Kasdien vis daugėjant pranešimų apie politines bei ekonomines permainas ir dažnėjančius teroristinius aktus susimąstome, kas mūsų valstybės laukia kitąmet.

Astrologė Vaiva Budraitytė teigia, kad ateinantys metai Lietuvai bus sudėtingi, tačiau turėsime ir kuo pasidžiaugti: politikai pagaliau atsigręš į rinkėjus, sustiprės kova su šešėline ekonomika, o ekonominių bei politinių sprendimų naudą labiausiai pajus paprasti žmonės.

Ar bus karas?

Šalies horoskopą viena žinomiausių Lietuvos būrėjų bei astrologių pradeda nuo užsienio politikos: „Čia mūsų laukia daugiau nei paprastai susitarimų su kitomis valstybėmis bei Europos Sąjunga, tačiau mūsų šaliai naudingų sutarčių bus vos viena kita. Džiugi žinia ta, kad šiemet mūsų šalies politikai įgaus tvirtesnį stuburą ir mažiau lankstysis didesniems bei galingesniems“.

Vis dėlto astrologė perspėja, kad iki 2017 metų Lietuvai išlieka padidintas karo pavojus.

„Dėl kitų šalių geopolitinės situacijos derėtų rinktis saugesnius kelionių maršrutus. Nors išsigąsti nevertėtų, tačiau gali tekti staigiai keisti planus. Žvaigždės sako, kad ateinančiais metais pasaulyje sulauksime didesnio nei įprasta nelaimių skaičiaus,“ – sako astrologė. Jos teigimu, Lietuvai pavojingesnis laikotarpis nusimato kovo, liepos bei rugsėjo mėnesiais.

Daugės iniciatyvų

V. Budraitytė džiaugiasi, kad per ateinančius rinkimus į parlamentą pateks daug iniciatyvių bei aktyvių piliečių.

„Žvaigždės rodo, kad jie net perims iš prezidentinės valdžios dalį įgaliojimų. Šiaip ar taip, nepriklausomai nuo Seimo aktyvumo, prezidentūros vaidmuo valstybės gyvenime kurį laiką bus menkesnis,“ – teigia astrologė.

Žadama, kad ateinančiais metais prasidės naujas, palankus ir naudingas Lietuvai laikotarpis. „Daugumai politikų šalies gyventojų interesai pagaliau taps prioritetu, tiesa, nereikia tikėtis, kad tai įvyks staiga – atsiras nemažai kliūčių, bus daromos klaidos. Vis dėlto, situacija keisis į gera,“ – džiugina astrologė. Jos teigimu, nemažai įtakos tam padarys ir Lietuvos piliečiai, kurie gana stipriai pareikš savo pozicijas per vis dažnesnes socialines iniciatyvas: „Laikai, kai valdžiai pateikus sprendimą nepatenkinti rinkėjai tyliai nuleidžia galvas, praėjo. Džiugu, kad riaušių nenusimato, iniciatyvų pateikimas bus taikus.“

Kaip intregruosis pabėgėliai

Astrologė perspėja, kad vienoje iš vidaus politikos sričių laukia itin dideli nesusipratimai ir net skandalai: „Nors suinteresuoti asmenys ir stengsis išspręsti švietimo sistemos problemas, tačiau jų pastangos bus bevaisės. Situaciją, kuri mūsų laukia, puikiai iliustruoja pasakymas, kad dešinė ranka nežino, ką daro kairioji. Dauguma sprendimų bus neaiškūs, vieni kitiems prieštaraujantys,“ – teigia V. Budraitytė.

Paklausta apie vieną iš daugiausiai diskusijų paskutiniu metu sukėliusią temą astrologė susirūpina: „Pabėgėlių klausimas Lietuvoje liks aštrus. Dar neaišku, ar lietuviai bus kantrūs ir tolerantiški pabėgėliams, tačiau akivaizdu, kad mūsų šaliai rugpjūčio, rugsėjo mėnesiai bei spalio pabaiga bus sunkiausias periodas ir nemažai problemų bus susijusios būtent su priimtais pabėgėliais. Derėtų prisiminti, kad Lietuvos horoskope Juodasis Mėnulis yra Skorpione, o musulmonų pasaulis priklauso būtent šiam ženklui. Pirmųjų nemalonumų su kitataučiais galime sulaukti jau gegužę“.

V. Budraitytė žada, kad 2016 metais valstybės finansai bus nestabilūs, bet mokesčių surinkimas padidės ir pagerės. „Net labai sena utopinė svajonė apie šešėlinių pinigų surinkimą pradės pildytis. Ateinančiais metais mažės algų vokeliuose, patys žmonės ims priešintis ekonominiam išnaudojimui,“ – džiugina žinoma moteris. Ji teigia, kad kitais metais augs tarptautinė prekyba, verslas ras kelių į naujas rinkas, bet realią naudą pajus tik 2017 metais.

Patarimai verslininkams

Biržoje didelio nestabilumo astrologė nežada: „Šiais metais netikėtai didelę naudą pasieks tie, kurie nebijo rizikuoti stambiomis sumomis“.

Pasak astrologės, ateinančiais metais ims kilti žmonių gerovė, tačiau tai labiau pajus paprasti žmonės: „Verslo žmonės turėtų būti itin atsargūs, priimdami bet kokius kiek svarbesnius sprendimus. Tokia padėtis tęsis iki spalio mėnesio, tačiau ir vėliau nereikėtų atsipalaiduoti, nes tikimybė suklysti nemažės. Verslininkams bemaž kiekvieną dieną teks spręsti netikėtai iškilusias problemas, kurioms nebuvo pasiruošta iš anksto.“

Šalies prognozę V. Budraitytė baigia su šypsena: „Nors mūsų ir laukia nelengvi metai, tačiau visos negandos bei sunkumai turi pabaigą. 2017 metų pavasarį prasidės sotusis ir laimingasis Lietuvos gyvenimas, kuomet visi galėsime kiek ramiau atsipūsti“.

****

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite Prekybos ir renginių centre VCUP. Daugiau informacijos: http://www.vcup.lt/akcijos/akcijos-ir-pasiulymai/vcup/nesvarbu-kuri-nuspresi-pasilikti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis