Idėjos Advento vainikui

Švenčių laukti yra smagu, o ypač - Kalėdų. Visas gruodžio mėnuo prisipildo mažų stebuklų, tačiau tik tuomet, jei patys prisidedame prie jų kūrimo. Tad siūlome trumpam padėti darbus į šalį ir skirti valandą sau bei savo namams. Pasidaryti gražų Advento vainiką, kuris džiugins ne tik belaukiant švenčių, bet ir vėliau.

Pateiksime kelis Advento vainiko variantus, o jūs galėsite susikurti tokį, kokio norite.

Shutterstock nuotr.

Tradiciškai Advento vainikas pinamas iš spygliuočių - eglių, pušų, tujų, kėnių. Dar mums reikės pagrindo vainikui iš putplasčio, karštų klijų pistoleto, 4 žvakių bei įvairių aksesuarų vainiko dekorui. tai gali būti džiovintos apelsino ar citrinos riekelės, cinamono lazdelės, anyžiaus žvaigždutės, riešutai ir viskas, ką tik sugalvojate.

Shutterstock nuotr.

Pirmiausia eglės šakeles susikarpome, kad būtų vienodo ilgio ir tvirtiname prie vainiko pagrindo, apvyniodami tvirtu siūlu.

Shutterstock nuotr.

Shutterstock nuotr.

Taip padarome visą vainiką.

Shutterstock nuotr.

Kai vainikas gatavas, jį dekoruojame, Pirmiausia nusprendžiame, kur dėsime žvakes - išdėliosime simetriškai ar grupuosime vienoje vainiko pusėje. Žvakes gerai pritvirtiname prie vainiko. Tam galite naudoti nedidelę žvakidę-laikiklį ar tiesiog įsmeigti vieną galą vielos į žvakę, o kitą - į vainiką. Taip pritvirtinti bent 3 vietose.

Shutterstock nuotr.

Vainiką galite gaminti ir iš tujų. Pynimo metodas lygiai toks pats.

Shutterstock nuotr.

Dekoruoti vainiką galite įvairiais būdais. Labai gražiai atrodo neperkrautas vainikas, kai baltos rutulinės žvakės sugrupuotos viename vainiko krašte, o kitas skirtas subtiliems papuošimams,

Shutterstock nuotr.

Shutterstock nuotr.

Dar vienas variantas. Šis vainikas padarytas iš sidabrinės eglės, jis atrodo išties prabangiai. Baltos žvekės, keli džiovinti vaisiai, pora cinamono lazdelių ir keli žaisliukai. Žaismingumo vainikui suteikia lengva žvaigždutė ir baltas kaspinas.

Shutterstock nuotr.

Šis vainikas patiks natūralumo mėgėjams. Žinoma, obuolių formos žvakių gali tekti gerokai paieškoti, tačiau labai norint, žvakutę galima pritvirtinti ir prie tikro obuolio. Likę dekoro elementai taip pat labai paprasti: cinamono lazdelės, negliaudyti žemės riešutai ir džiovinti vaisiai.

Shutterstock nuotr.

Kitas Advento vainiko variantas, kai ji ne piname iš spygliuočių, o apklijuojame norimomis priemonėmis. Pavyzdžiui, kaštonais arba riešutais.

Shutterstock nuotr.

Shutterstock nuotr.

Tą patį galite padaryti su kankorėžiais - jų prisirinkti galite ir dabar.

Shutterstock nuotr.

Šiam vainikui panaudotos ir medžio drožlės, pagaliukai bei džiovintos gėlės, o visas vainikas apipurkštas baltais dažais, taip sukuriant šerkšno įspūdį.

Shutterstock nuotr.

Jeigu ilgitės sniego ir žiemos, tokį apledijusį akcentą galite susikurti savo namuose. Vainikui naudokite itin lanksčias ir nekaprizingas beržo šakeles, o papuoškite balta juostele bei ledinėmis žvaigždutėmis. Trūsta sniego jausmo? Apipurkškite baltais dažais arba dirbtiniu sniegu.

Jaukių Jums švenčių!

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite Prekybos ir renginių centre VCUP. Daugiau informacijos: http://www.vcup.lt/akcijos/akcijos-ir-pasiulymai/vcup/nesvarbu-kuri-nuspresi-pasilikti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis