Dovanų pakavimo idėjos, kurios nieko nekainuoja

Šventės jau čia pat ir daugelis susirūpinę dovanomis draugams ir artimiesiems. Jeigu dar dovanėlių nesupakavote, siūlome keletą idėjų, kurios ypač patiks jūsų piniginei.

Shutterstock

Pirmiausia būtina sąlyga pakuojant dovanas - gera nuotaika. Tad užsidėkite nykštuko kepurę, šypseną ir pirmyn!

Shutterstock

Kitas žingsnis - visų stalčių, kuriuose gali slėptis tikri lobiai, inventorizacija. Traukite viską ir dėkite ant stalo. Pravers!

Shutterstock

Iš to viso gėrio, kurį radote, galite sukurti nuostabių dalykų ir taip perduoti savo meilę bei dėmesį tam, kuriam dovana bus skirta. Pavyzdžiui, iš audinių atraižų prisiūti mielų elniukų ar eglučių.

Shutterstock

Arba nunerti gėlytę ar snaigę, kuri papuoš net paprasčiausiai supakuotą dovaną.

Shutterstock

Iš gofruoto kartono iškirpkite kalėdinius simbolius, panaudodami sausainių formeles - eglutę, žvaigždutę, elniuką. Jei turite dažų, galite nudažyti. Štai ir puošmena!

Shutterstock

Dovaną galite išradingai papuošti netgi popierine servetėle!

Shutterstock

Iš popieriaus išlankstyta gėlė-vėduoklė bet kokiai dovanai suteiks puošnumo.

Shutterstock

Stalčiuose nieko neradote? Eikite į lauką. Ten dar galite rasti žaliuojančią gyvatvorę, kurios šakelė pagyvins dovanėlę.

Shutterstock

O jei netoliese auga pušelė - jums tiesiog labai pasisekė! Žalias kankorėžiukas su keliomis šakelėmis ir baltai-raudonu raišteliu - puiki kombinacija!

Shutterstock

Jeigu nėra žalių, puikiai tinka ir pernykščiai kankorėžiai. Tik derinkite su ryškia juostele, kad dovana būtų nuotaikinga.

Smagaus dovanėlių pakavimo!

***

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite Prekybos ir renginių centre VCUP. Daugiau informacijos: http://www.vcup.lt/akcijos/akcijos-ir-pasiulymai/vcup/nesvarbu-kuri-nuspresi-pasilikti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis