5 tabu šventiniam įmonės vakarėliui

Nemažai įmonių šventiniu laikotarpiu organizuoja vakarėlius savo darbuotojams. Dažnai jie būna teminiai, pilni veiklų ir staigmenų, kartais net užsakomi atlikėjai ir vedėjas, kurie taip pat suteikia puikią atmosferą šventei.

Ko labiausiai nenorėtumėte? Žinoma, sugadinti šią šventę, dėl kurios, tikėtina, vadovas užsiaugino ne vieną žilą plauką. Dalinamės penkiais tabu, kurie turėtų apsaugoti jus nuo virsmo iš princesės į pelenę anksčiau vidurnakčio.

Kalbėti apie darbą

Net jei liežuvis dega norint pasigirti savo paskutinio ketvirčio pasiekimais ar aptarti naujausias rinkos tendencijas, konkurentų darbus, artimiausią projektą ar užduotį, palikite tai pirmadieniui. Ne veltui įmonės investuoja dažnai itin nemažus pinigus į renginius darbuotojams. Tai yra didelis komandos formavimo ginklas ir, patikėkite, valdžia nori iš šio pasilinksminimo išspausti kiek įmanoma naudos ateityje. Jūs tikrai nenorite būti žmogus, kuris vietoj komandos vidinių santykių stiprinimo šį vakarėlį paversite eiliniu darbo dienos susirinkimu artimiausiems darbams aptarti. Linksminkitės!

Padauginti

Deja, šimtaprocentinės ribos tarp šventės ir darbo nubrėžti nepavyks. Visų išmaniuosiuose liks nevykę tavo karaoke bandymai, šokis ant stalo pagal ABBA „Dancing Queen“, o pikti juokeliai, pastabos, į akis išrėžtos tiesos (po trečios „kruvinosios merės“) netils iki kitų Kalėdų. Ir čia tuo atveju, jei pačiai nuleidus uodegą neteks pasiskubinti išeiti iš kompanijos. Nejau nieko nepasimokėme iš Bridžitos Džouns?

Atvirauti

Nors šiandien kolegos iš kito skyriaus ir atrodo draugai iki „grabo lentos“, o į viršininką kreipiatės „tu“ ir planuojate kartu slidinėti per atostogas, nepamirškite, kad ryt išauš nauja diena ir bosas vėl virs bosu, o Kristina iš personalo atrankos – paskalų skleidėja, kuri tikrai nepamirš visiems paminėti, ką prikalbėjote. Ir neduok dieve - apie kolegas... Išlikite ori, neapkalbinėkite, skleiskite gerą energiją ir pasistenkite, kad jūsų taip pat nebūtų dėl ko apkalbėti nei vakarėlio metu, nei po jo.

Atsivesti antrąją pusę

O gal ir vaikus? Jei kvietime nenurodyta kitaip, laikykitės etiketo ir ateikite į vakarėlį viena. Juk nieko negali būti nejaukiau, nei nustebusiems kolegoms teisintis, kad „čia mano vaikinas Tomas, jis užsuko tik pasilabinti“, o tuo tarpu jam pašnibždomis „versti“ visus vidinius juokelius ir istorijas iš įmonės vasaros renginio. Jei vis tiek netveriate noru visiems parodyti savo antrąją pusę, būtinai pasiteiraukite asmens, atsakingo už šventės organizavimą bei savo tiesioginio vadovo. Su jų palaiminimu drąsiai eikite įsikibusi į parankę savo išrinktajam. Norinčioms atsivesti vaikus greičiausiai teks vis tik nusivilti – dažniausiai, kai organizuojamos šventės darbuotojams su šeimomis (ne antromis pusėmis – šeimomis), tai būna labai aiškiai paminėta kvietime, šventė vyksta ne vakare ir jos tema, patikėkite, nebus „Kazino“

Nepraleiskite laiko prie baro

Nesvarbu, kad visą dieną nieko nevalgėte, kad atskubėjote į šventę tiesiai nuo darbo stalo, ar vos spėjusi nuvežti vaikus močiutei. Nepraleiskite viso vakarėlio laiko prie užkandžių ar gėrimų stalo. Net pusės laiko, nei ketvirtadalio. Šventės metu naudokitės galimybe susipažinti su kolegomis iš kitų skyrių, sutvirtinti santykius su viršininku ar kitais administracijos darbuotojais. Bendraukite, bendraukite ir dar sykį bendraukite. Galite besimėgaudama vakaru prieiti vis prie kito asmens, pagirti suknelę, laikrodį, šukuoseną. Spinduliuokite norą bendrauti ir skirkite dėmesio kuo didesnei auditorijai žmonių, o ne vieno kąsnio sumuštinukams. Sutikite, maloniau, jei jus atsimins kaip tą, kurios šypsenos visur buvo pilna, nei kaip tą, kurios šypsena buvo pilna visų užkandžių liekanų?

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite PC VCUP parduotuvėse. Daugiau informacijos: www.facebook.com/CentrasVCUP

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis