Kaip gražiai ir originaliai supakuoti dovanas

Nebeišmanote, kaip supakuoti dovanas? Atsibodo spalvotas popierius ir blizgučiai? Paprastas vyniojamasis popierius pavers dovanojamą daiktą stilingu ir originaliu. Reikia tik kelių dekoratyvinių detalių!

Pakuojame

* Vazonėlis, į kurį pasodintas kvapnus prieskoninis augalas – rozmarinas, mėta, bazilikas ar raudonėlis, taps ypatingas, įvyniotas į dailų audinį ir perrištas kaspinėliu.O galbūt padovanokite žiemos metu taip reikalingų prieskonių (pvz., cinamono lazdelių), perrištų kalėdinėmis dekoracijomis.

Shutterstock nuotr.

* Esate paruošę gardžios naminės uogienės, „firminio“ padažo, o gal iškepėte meduolinių sausainių? Įpilkite į gražų indą, celofaninį maišelį ir papuoškite sausa šakele ar blizgia juostele.

Shutterstock nuotr.

* Susukite dovaną į vyniojamąjį popierių, suriškite kaspinu ar paprasta virvele, pagražinkite džiovintais prieskoniais, šakelėmis. Puikiai dera ir kankorėžiai!

Shutterstock nuotr.

* Ant ko užrašyti dovanos gavėjo vardą ir palinkėjimą? Neverta pirkti šventinio atviruko. Iš kartoninės dėžės iškirpkite visokiausių figūrėlių ir pritvirtinkite kaspinu ar virvele.

Shutterstock nuotr.

Puošmenos

* Parduotuvėse gausu šventinių papuošimų, bet nesunkiai galite susikurti jų ir patys. Be to, tai daug nekainuoja.

Shutterstock nuotr.

* Kas gražiau – tikros gėlės ar stikliniai ir plastmasiniai dekoro elementai? Padailinkite žvakes smulkiais žiedeliais, eglių šakelėmis ir žalumynų puokštelėmis. Kurkite originalią kompoziciją!

Shutterstock nuotr.

* Jei patinka minimalus stilius, nemėgstate saldžių šventinių puošmenų, jus turėtų sudominti tokia „industrinė“ žvakidė. Reikia tik metalinio kibirėlio, smėlio ir kelių žvakių. Dekoruokite eglės šakelėmis, kankorėžiais.

Shutterstock nuotr.

Ypatinga dovana

* Norite įspūdingai supakuoti dovaną mylimajam? Pamirškite tradicines švenčių spalvas – aukso, sidabro, raudoną, ir rinkitės tamsų popierių. Pagražinkite irgi tamsios spalvos kaspinu, tiks ryškus gėlės žiedas.

Shutterstock nuotr.

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite PC VCUP parduotuvėse. Daugiau informacijos: www.facebook.com/CentrasVCUP

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis