E. Žiemytė: kaip puoštis šventėms, kai... nemėgsti puoštis?

Kalėdinių vakarėlių metas jau prasidėjo, o draugių ir kolegių kalbos apie tai, kaip kuriai progai pasipuošti, vis netyla? Jūs tylomis klausotės – kas joms yra didelis džiaugsmas, jums – tik galvos skausmas.

Mūsų patarimai – būtent jums. Šiandien domimės, kaip puoštis, jeigu puoštis trūksta ne tik noro ar fantazijos, bet ir laiko?

Patarimų paprašėme dizainerę Eglę Žiemytę, kuri jau ne penkerius metus prekių ženklo „D.EFECT“ gerbėjas žavi savo kolekcijomis. Šios kūrėjos braižas – lengvai dėvimi, tendencijoms nepaklūstantys ir įvairioms progoms pritaikomi drabužiai, išsiskiriantys originaliomis detalėmis.

„Puoštis mėgstu... mintyse. Realybėje viskas atrodo kiek kitaip: po darbo reikia skubėti į vakarėlį, o savaitgalį labiau norisi šeimos ir namų jaukumo negu šventinio spindesio. Tačiau keletą triukų aš turiu ir į renginius jau išmokau susiruošti greitai, juose atrodyti žavingai ir jaustis patogiai“, - pasakojo E. Žiemytė. Pasirodo, šie daugeliui moterų pažįstami vargai nėra svetimi ir dizaineriams.

Eglė Žiemytė
D.EFECT nuotr.

1. Raudonas aksesuaras

Šie tinka kiekvienai moteriai, tereikia atrasti savo atspalvį. Ryškūs lūpų dažai – greitas „gelbėtojas“, kai į vakarėlį ar į restoraną tenka skubėti tiesiai iš darbo. Man raudoni lūpų dažai patinka dar ir dėl to, kad jie žaibiškai atgaivina bet kokį rūbą – net paprasčiausia dieninė suknelė atrodys ypatingai, suderinta su šiuo aksesuaru.

D.EFECT nuotr.

2. Raštai gelbėtojai

Raštuoti rūbai atrodo originaliau nei vienspalviai. Tokį užsidėjusi jau nebereikia sukti galvos, kokios detalėmis ar aksesuarais savo įvaizdį dar reikėtų pagyvinti. Rinkitės originalius, iš kitų išsiskiriančius raštus. Ignoruokite tuos, kurie šiuo metu „ant bangos“. Raštuotus rūbus nedėvėsite taip dažnai, kaip vienspalvius, todėl rinkitės tokius, kuriuos iš spintos galėsite išsitraukti rečiau, tačiau jie stilingai atrodys ne vieną sezoną.

D.EFECT nuotr.

3. Kokteiliniai žemakulniai

Esu didelė patogumo gerbėja. Dėl to aukštakulniai man labiausiai patika... stovintys ant lentynos. Jie – nuostabus išradimas, priverčiantys pasitempti, išsitiesti, tačiau kartais, rodos, bet ką galėčiau padaryti, kad tik jų nesidėčiau. Dėl to puikus atradimas – puošnūs plokščiapadžiai bateliai. Jie, kaip ir raudonas lūpdažis, yra aksesuaras, kuris be didelių pastangų jūsų įvaizdį iš kasdieniško transformuos į šventinį.


4. Kostiumas – ne tik į darbą

Labai stilingas ir drąsos reikalaujantis pasirinkimas. Drąsos dėl to, kad pas mus labiau įprasta moterims puoštis suknelėmis, o kostiumus palikti biurui. Žaviuosi aktorės Tildos Swinton stiliumi – pasižiūrėkite kaip žaviai ir puošniai ji moka atrodyti dėvėdama kostiumus. Tai gali būti ir klasikinis juodas smokingas, ir smulkiai raštais margintas ar brangakmenių spalvos satininis kostiumas. O jei proga ypatinga ir norite atsidurti dėmesio centre, kodėl neišbandžius balto kostiumo, kaip Bianca Jagger?

5. Nepamirškite paltų

Visi žino, kad aš mėgstu paltus. Jų mano spintoje daugybė! Priklausomai nuo renginio pobūdžio ir vietos, kartais lengvo audinio, originalus paltas gali tapti įdomiausiu jūsų aprangos akcentu. Nebijokite spalvų – juk paltai paprastai derinami tik prie aksesuarų – rankinės, batų, kuriuos dažniausiai renkatės tamsios spalvos. Nustebsite, kai pamatysite, kad net ir spalvotas paltas gali būti labai praktiškas pasirinkimas.

Gamintojų nuotr.
D.EFECT nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis