Kokios dovanos labiausiai tinka kiekvienam Zodiako ženklui

Išrinkti dovaną, kuri pradžiugintų gavusįjį - nemenka užduotis. Gal išsirinkti padės šie patarimai.

Avinas

Ambicingieji Avinai pasižymi įgimtu skonio pojūčiu. Dovanokite jiems gražius daiktus, net jei jie ir neturi akivaizdžios praktinės naudos. Darbų nugainiota ir estetikos pasiilgusi Avinų siela mokės įvertinti gražią statulėlę, žvakidę, solidų parkerį ar kaklaraištį.

Gamintojo nuotr.

Jautis

Materialistiškiesiems Jaučiams puikiai tiks dovanų čekis, žinomos firmos kvepalai ar kitos prabanga alsuojančios dovanos. Neskubėkite Jautukų už tai smerkti – jie žino seną gerą tiesą, kad gailintis mokama du kartus, o tikrai geras ir kokybiškas daiktas kainuoja nemažus pinigus. Jei norite jaučiui padovanoti nebrangią dovaną, puikiai tiks tos, kurios turi nematerialią vertę – knygos, muzikos diskai ar bilietai į kokį renginį.

„One Direction“ dekoratyvinės kosmetikos rinkinys – 99 Lt/ 28.67 Eur – akcija 69,30 Lt/ 20.07 Eur
Gamintojo nuotr.

Dvyniai

Jautrieji Dvyniai yra sentimentalių ir asmeniškų dovanų gerbėjai. Galbūt seniai rekomenduojate jam jūsų gyvenimą pakeitusią knygą, o Dvynys vis neranda laiko ją perskaityti? Nedovanokite naujo leidinio iš knygyno, geriau įriškite nuskaitytą savąjį variantą, užrašykite palinkėjimą. Dvynys supras, kad dovanojate kažką jums svarbaus ir artimo. Lygiai taip pat tinka išgraviruoti pakabukai, apyrankės, tam tikromis progomis ir atvejais – net žiedai.

Vėžys

Sentimentaliesiems Vėžiams visuomet malonu gauti kokią rankų darbo smulkmeną. Jūsų pieštas šaržas ar pagaminta apyrankė Vėžį nudžiugins ilgam. O jei prie jos dar pridėsite padailintą skrynelę ar dėžutę, Vėžys gali nudžiugti kaip asiliukas iš pasakos apie Mikę Pūkuotuką. Vėžiai nuolat turi įvairiausių smulkmenėlių, kurioms organizuoti prisireikia maišiukų, skrynelių ar dėžučių. Ir būtinai gražių!

lPlayboy“ „Play it sexy...“ rinkinys moterims 37,90 Lt/10,98 Eur
Gamintojo nuotr.

Liūtas

Savo vertę puikiai žinantys Liūtai mėgsta pasilepinti. Savaitgalis Druskininkuose, masažas ar akį traukiantis šilkinis šalikėlis yra būtent tai, kas privers kiekvieną liūtišką širdį nudžiugti. Tuo pačiu jie mėgsta mielomis smulkmenomis apsistatyti ir gerai apgalvotą namų interjerą, todėl šiam zodiako ženklui padovanoję išskirtinę žvakę galite būti tikri, jog ją jūsų artimas žmogus tikrai panaudos, kurį vakarą nusprendęs praleisti prie vyno taurės.

Mergelė

Keista, bet Mergelėms svarbiau ne tai, ką slepia kaspinas, bet, kaip jis užrištas. Įpakavimas turi būti dailus, atvirukas – derėti prie progos, sveikinimas – ne nuvalkiotas ir t.t. Žaidimas dėžutė dėžutėje, matyt yra Mergelių mėgiamiausias. Tik nepagailėkite laiko tų dėžučių apipavidalinimui! Išpakavusi dovaną Mergelė nudžiugs radusi kvietimą į keramikos, karoliukų ar dekupažo pamokėles. Šio ženklo atstovai – tikri auksarankiai kruopštuoliai.

„Bon Bons“ rinkinys mergaitėms ,,Butterfly“ 25,90 Lt/7,50 Eur
Gamintojo nuotr.

Svarstyklės

Svarstyklės visose gyvenimo srityse gali savo sprendimus ir norus skirti į dvi grupes – naudingus ir malonius. Šio zodiako ženklo moteris jausis laiminga tiek gavusi virtuvės puodų rinkinį, tiek seksualius apatinius. Kalėdų proga siūlome Svarstyklėms dovanoti tai, kas patenkins abu šio ženklo polius. Neprašausite padovanoję dailų vyno butelio laikiklį ir krištolo taures ar nuotraukų albumą jau šiek tiek užpildytą įamžintomis kartu patirtų nuotykių akimirkomis.

Skorpionas

Išrinkti dovaną Skorpionui – tikrai ne paskutinės minutės darbas. Privalu puikiai žinoti ar nujausti, ko šis išdidus ženklo atstovas nori. Neretai Skorpionai susižavi antikvarinėmis gėrybėmis ar išskirtiniais aksesuarais, todėl pasikuisti blusturgiuose - nebloga idėja. Šiam ženklui taip pat puikiai tinka aromaterapijos rinkinukas ar itin malonaus kvapo kremas rankoms. Svarbiausia, kad Skorpionas žinotų, jog rinkdamas šią dovaną atsižvelgėte į tai, ko norėjo būtent šis žmogus ir, apie ką jis, greičiausiai, buvo jums užsiminęs dar prieš mėnesį.

Moteriškų kosmetikos priemonių rinkinys „My Ny“ („DKNY“): kvapusis vanduo (30 ml), kūno losjonas (100 ml). 159 Lt/46,05 Eur.
Gamintojo nuotr.

Šaulys

Smalsieji Šauliai nuolat žavisi įvairiomis mįslėmis ir galvosūkiais, todėl dovanos pateikimas gali juos nustebinti dar labiau, nei pati dovana. Gal tam, kad išpakuotų ją teks įveikti gana rimtą galvosūkį – žaidimą? Gal iššifruoti seifo kodą? O gal net sužaisti orientacines netoli namų? Kuo didesnė staigmena lauks po visų galvosūkių, tuo geriau. Šauliai dievina keliones, todėl galite nedvejodami pirkti kelialapį ir jį paslėpti, nurodę kelią iki jo užuominomis!

Ožiaragis

Konservatyviems Ožiaragiams puikiai tiks solidžios dovanos – vizitinių dėkliukai, ypatingi rašikliai ar stilingi darbo kalendoriai. Jei norite pažadinti šio ženklo atstovų viduje gyvenančius vėjavaikius, padovanokite fotosesiją ar bilietus į išskirtinį renginį ir iš karto pamatysite, kaip užsidegs kiekvieno Ožiaragio akys!


Vandenis

Niekas kitas taip nemėgsta savęs lepinti, kaip vandeniai. Dovanos – puikus būdas prisidėti prie šios misijos. SPA, masažų ar akmenų terapijos dovanų čekiai, dar daugiau – suteikite vandeniui progą pirmąjam išbandyti visiškai naują procedūrą prabangiame grožio salone. Didžiausia dovana, kokią galite padovanoti – kokybiškas laikas sau, sau ir dar sykį sau.

Žuvys

Vietoje nenustygstančioms žuvims puikiai tiks viskas, kas padės jiems tobulėti ir tapti vis įdomesniais ir originalesniais. Jei nuspręsite dovanoti knygą, neprašausite nei su istorine literatūra, nei populiariosios psichologijos perlais. Drąsiai kvieskite žuvį kartu aplankyti muziejų ar dovanokite kvietimą vaikščioti į užsienio kalbos ar masažo kursus. Kaip ir tikros vandenų žuvys, šio ženklo atstovai nuolat skinasi kelią pirmyn.

Gamintojo nuotr.

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite PC VCUP parduotuvėse. Daugiau informacijos: www.facebook.com/CentrasVCUP

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis