Kaip originaliai ir nebrangiai papuošti švenčių stalą

Kasmet negailime pastangų ir laiko dekoruoti namų erdves bei, žinoma, svarbiausią didžiųjų metų švenčių atributą – Kalėdinę eglutę.

Deja, neretai pamirštame beveik tiek pat svarbų šventinį stalą, kuriantį jaukią atmosferą ne tik jums, bet ir per šventes užsukusiems svečiams. Džiugu, kad yra būdų, kaip nebrangiai, bet išskirtinai papuošti Kalėdinį vakarą ar pietus.

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Ekologija, jau persismelkusi į beveik visas gyvenimo sritis, savo antspaudą palieka ir čia. „Go green!“ toks šūkis vienija beveik visus stiliaus blogerius aplink pasaulį. Iš tiesų – išėję laukan apsidairykite. Paprasta konkorėžių krūvelė, ją nupurškus auksiniais, sidabriniais dažais ar dirbtiniu sniegu, taps puikia dekoracija.

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Iš gyvų eglišakių supintas vainikas, apibertas švelniais blizgučiais, šventinį vakarą spindės žvakių šviesoje ir kurs nepakartojamą šventinę nuotaiką.

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Iš miškelio ar parko parneštos vytelės, pamerktos į siauras aukštas vazeles, gali tapti puikiu šventės akcentu. Beje, po staltiese paklotą šieno pundelį vėliau bus galima panaudoti ir burtams!

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Žvakių šviesa yra nepakeičiama ant šventinio stalo. Nustebsite, kiek romantikos ir jaukumo gali suteikti vos keletas mažų liepsnelių. Beje, artėjant švenčių metui pasidžiovinkite žievelių ar tiesiog nusipirktie karštam vynui skirtų prieskonių mišinio. Dailiai paberti netoli žvakių, jie ne tik puikiai atrodys, bet ir skleis nepakartojamą šventinį aromatą!

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Drąsiai naudokite tai, ką turite namuose! Vietoj to, kad pirktumėte brangius servizus, suteikite šventiniam stalui autentiškumo, naudodami skirtingus (greičiausiai dar močiutės laikų) indus ir įrankius.

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Tarp kitko, šventėms gali puikiai tikti jūsų kasdienis baltas servizas. Svarbiausia – akcentai! Išsirinkite širdžiai artimą šventinę spalvą (o jų ne taip ir mažai – žalia, mėlyna, raudona, aukso...) ir dekoruokite viską kaspinais. Suriškite servetėles, įrankius, pririškite po mažą auksinį kaspinėlį prie vardo raidžių ar nedidelių staigmenėlių, lauksiančių kiekieno svečio šalia lėkštės.

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Atsiduokite savo fantazijai!

„Dovanų pasaulis“ nuotr.

Originalių dovanų bei idėjų, kaip šventėms papuošti namus, ieškokite PC VCUP parduotuvėse. Daugiau informacijos: www.facebook.com/CentrasVCUP

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis