8 idėjos, kaip savo namams žaibiškai suteikti jaukesnės energijos

Jaukiuose namuose dažniausiai pati atmosfera būna jaukesnė, geresnė. Čia norime grįžti, mėgautis ramybės palaima mažoje salelėje, kur viskas persmelkta šilta, teigiama energija. Jaukumą galite sukurti ir patys, be profesionalaus dizainerio pagalbos.

1. Apšvietimas. Jaukumo suteiks taškinis apšvietimas – jį galėsite įjungti vakarais, kad iš kiekvieno kambario net ir tolimiausio kampo sklistų šiltas šviesuos ruožas ir padėtų pajusti saugumo jausmą.


2. Vonioje būtinai pastatykite keletą vazonų su gėlėmis, mėgstančiomis drėgmę, o, jeigu patalpa be langų, tiks ir džiovintų augalų puokštės.


3. Kambariniai augalai virtuvėje – ne tik puošmena. Jie sugeria kvapus ir prisodrina orą deguonies. Čia svarbiausia pasirinkti gražius vazonėlius. Beje, labai gražu žydinčios gėlės.


4. Nepamirškite ant stalo virtuvėje, svetainėje ir net miegamajame padėti vaisių. Visų pirma, jų reikia valgyti kuo daugiau. Antra, apelsinai, mandarinai, citrinos dar ir labai kvepia, o raudoni obuoliai, sukrauti šalia jų, sukuria turbūt pačią šilčiausią spalvų gamą.

 

5. Pledai, apklotai, šaliai! Ypač languoti ar juostuoti, natūralios vilnos, pūkuoti, plaukuoti! Padėkite jų ant sofos galo, ant fotelio ranktūrio. Tai – ne tik interjero dizaino detalė, bet tiesiog reikalingas daiktas, kuris turi būti čia pat, po ranka.


6. Grindų paklotai – kilimai, takai, kailiai – taip pat jaukaus būsto atributas. Patiesalas šildo ir tiesiogine šio žodžio prasme, ir vizualiai, pripildydamas erdvę jaukaus minkštumo.


7. Dekite žvakes. Su žvakių šviesa – visad šventė. Tad bėkite iš kasdienybės! Juk tai taip paprasta.


8. Interjerą visada jaukiai papuoš įvairūs audiniai, draperijos. Apklotai, užuolaidos, pagalvės – įprasti namų aksesuarai, bet pamėginkite stalą užtiesti megztomis, siuvinėtomis staltiesėmis. Klasikinį interjerą labai papuoštų sunkūs gobeleno užtiesalai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis