Kodėl laimi tie, kurie Kalėdoms ruošiasi iš anksto?

Pirmosios mintys, kurios aplanko išgirdus žodį „Kalėdos“, ne vienam asocijuojasi su džiaugsmu, eglute, švieselėmis, mandarinų kvapu, burnoje tirpstančiais kūčiukais, laiku šeimos apsuptyje ar dovanomis. Būtent paskutinis, atrodo, tobulų žiemos švenčių komponentas suteikia daug laimės, bet kartu ir begalę rūpesčių bei daug išlaidų. Pasiruošti didžiausioms metų šventėms verta iš anksto, atsakingai suplanavus dovanas, nes paskutinės minutės pirkiniai vargu ar pradžiugins dovanos gavėją, be to, laiminga nebus ir dovanotojo piniginė.

Įspūdžio dovanų ekspertai „Laisvalaikio Dovanos“ dalinasi praktiniais patarimais, kurie ne vienam padės sutaupyti pinigų, patirti mažiau streso renkantis dovanas ir galiausiai – pradžiuginti artimuosius dovanomis, kurios iš tiesų bus panaudotos ir nedulkės lentynose.

 

Biudžeto kalėdinėms išlaidoms planavimas

 

Biudžeto kalėdinėms išlaidoms planavimas
Biudžeto kalėdinėms išlaidoms planavimas
Partnerio archyvas


Nėra nieko nuostabaus, kad perkant dovanas, kalėdines dekoracijas, maistą šventiniam stalui sunku pajusti išleistą bendrą pinigų sumą – juk išleidžiama visur po „truputį“. Kad po švenčių pamačius sąskaitos likutį netektų griebtis už galvos, verta pasirūpinti išankstiniu išlaidų nusistatymu maistui, dovanoms, papuošimams. Tai leis nemenkai sutaupyti – suplanuokite pirkinius iš anksto sudarydami sąrašą, taip būsite tikri, kad neviršysite tam tikrai kategorijai skirtų savo planuojamų išlaidų.

 

Nuolaidos, nuolaidos, nuolaidos ir dar daugiau nuolaidų

 

Žmonės, iš anksto sudarę dovanų artimiesiems sąrašą, pasibaigus šventėms tikrai laimės daugiau nei tie, kurie to nepadarė. Dovanas suplanavę rudenį iki pačių švenčių tikrai spės sulaukti ne vienos nuolaidos ar gero pasiūlymo būtent tam, ką užrašė dovanų sąraše. Savaitgalio ar sezono išpardavimai, reguliarios akcijos tam tikroms prekių kategorijoms ar prekės ženklams – fizinių ir elektroninių parduotuvių pasirinkimas platus, tereikia įdėti šiek tiek kantrybės ir detektyvinių įgūdžių geriausiems pasiūlymas susekti!

 

Padalinkite išlaidas ilgesniam laikui


Padalinkite išlaidas ilgesniam laikui
Padalinkite išlaidas ilgesniam laikui
Partnerio archyvas


Juk tiesa, kad per kelis kartus padalintos išlaidos sukelia mažesnį širdies sopulį? Šioje situacijoje laimi tie, kas suskubo iš anksto suplanuoti dovanas ir kitas kalėdines išlaidas. Dalį dovanų nupirkę rudens mėnesiais gruodį pasitiksite su mažiau streso! Prieš šventes liks tik supakuoti dovanas ir suktis virtuvėje ruošiant gardų šventinį stalą, nes dovanų pirkimo metas bus praeityje.

 

Kaip dar sutaupyti?

 

Pagalvokite, ar tikrai visi pirkiniai yra būtini? Įmantrus dovanų popierius ar maišeliai gali būti pakeisti namuose randamomis priemonėmis, pavyzdžiui, senais žurnalais ar laikraščiais, audinių skiautėmis. Įmantrus kalėdinis maistas, pavyzdžiui milžiniškas meduolių namelis ar didžiulė žąsis, kurią valgys vos keli žmonės, gali būti pakeisti į kuklesnius, bet ne mažiau skanius patiekalus. Daug pinigų išleidžiama ir eglutės dekoracijoms – vietoje plastiko, eglutę papuoškite savo gamybos natūraliais žaisliukais! Turėsite puikų laiką su šeima, ekologiškas puošmenas ir ne vieną sutaupytą eurą.


Kaip dar sutaupyti?
Kaip dar sutaupyti?
Partnerio archyvas


Pasisodinkite artimuosius prie stalo ir apsvarstykite vienos bendros dovanos šeimai idėją. Vietoje vienas kitam dovanojamų smulkių dovanų įsigykite didesnę bendrą visus džiuginančią dovaną – smagią patirtį, kuri ne tik suteiks daug įspūdžių, bet ir leis įprasmintį vieną svarbiausių kalėdinių švenčių tiklsų, t. y. įsimintiną ir jaukų laiką su šeima.

 

Nežinantiems, ką padovanoti artimiesiems


laisvalaikio dovanos dovanu rinkinys dziugiu svenciu
laisvalaikio dovanos dovanu rinkinys dziugiu svenciu
Partnerio archyvas


Įspūdžio dovanų ekspertai „Laisvalaikio Dovanos“ rekomenduoja atrasti laiko ramiam kalėdinių dovanų sąrašo sudarymui ir pasirūpinti dovanomis iš anksto! Daugiau nei 1600 kruopščiai atrinkti „Laisvalaikio Dovanos“ pasiūlymai nepaliks abejingų – tinkančią dovaną rasite kiekvienam, ir mažiausiam, ir vyriausiam šeimos nariui. Jei vis dėl to nežinote, ką dovanoti, esate laukiami firminėse „Laisvalaikio Dovanos“ parduotuvėse, kuriose konsultantės padės išrinkti įspūdžius garantuojančią dovaną. Nereikia baimintis, kad dovanos gavėjas nespės pasinaudoti kuponu, nes „Laisvalaikio Dovanos“ vieninteliai siūlo 3 metų dovanų galiojimą. Laiko pramogoms, poilsiui ir naujoms patirtims turėsite į valias!


Užsakymo nr.: PT_77455

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis