Lankstūs televizoriai arba televizoriai vietoj tapetų?


Lankstūs ekranai - Samsung vizitinė kortelė, kuri aprūpina išmaniuosius telefonus „knygelės“ forma. Tačiau jie tiesiog lenkiasi, o televizorius su tikrai lanksčiu ekranu gali pasiūlyti kita įmonė. Ne taip seniai LG pristatė televizorius su ekranu, kuris tiesiogine prasme susilanksto į vamzdelį. Patogu, ar ne? Tokius televizorius bet kada galima paslėpti specialioje spintelėje, kad jie netrukdytų ir negadintų vaizdo.

Tokie televizoriai, žinoma, parduodami už fantastišką kainą – 87 000 USD, o tokie televizoriai parduodami ne visur. Tačiau ateityje gamintojai ras būdų, kaip šią technologiją padaryti pigesnę ir prieinamesnę, kad lankstūs televizoriai būtų prieinami didesniam vartotojų ratui. Ir jums nereikės to laukti amžinai, tokie 4K OLED televizoriai, kurių įstrižainė yra 65 ″, tik neseniai buvo prieinami tik Pietų Korėjos gyventojams, o nuo 2021 m. pavasario šie televizoriai pamažu pradėti prekiauti įvairiose šalyse. pasaulio, o tai rodo tokios naujovės paklausą.


Lankstūs televizoriai arba televizoriai vietoj tapetų?
Lankstūs televizoriai arba televizoriai vietoj tapetų?
Shutterstock nuotr.


Didžiuliai televizoriai vietoj tapetų? Taip, tai įmanoma. Dar 2019 metais Samsung pristatė 8K raiškos ir 292 colių (741,68 cm) įstrižainės televizorius – tai tiesiogine prasme televizoriai nuo sienos iki sienos! Šiandien madinga turėti namų kiną, todėl vartotojai dažniausiai perka didelius televizorius. O žiūrėti siūlomas turinys dabar yra itin kokybiškas, tad tokie televizoriai nebėra prabanga.


Deloitte analitikai mano, kad pandemijos metu žmonės pradėjo ilgiau ir dažniau likti namuose, žiūrėti televizijos laidas ir serialus, todėl televizorių daugiau parduodama ir gamintojai nepraleis progos pritraukti dar daugiau savo produkcijos pirkėjų.

Užsakymo nr.: PT_75288

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis