Belaidės ausinės, kurios veikia visus penkis mūsų pojūčius: kokios jos?

Kalbant apie belaides ausines svarbiausiu jų aspektu visuomet būdavo garsas ir jo kokybė. Kita vertus, iki šiol dar nebuvo ausinių, kurios pasižymėtų ne tik nepriekaištingu garsu ar dizainu, bet ir stimulais visiems kitiems mūsų pojūčiams – regėjimui, lytėjimui, klausai, uoslei bei skoniui. Būtent tuo ir išsiskiria naujosios belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“. Jas išbandyti galėsime visais pojūčiais – nuo kvapo iki garso. 

1. Vizualiai išskirtinis

 

Pirmasis „Huawei FreeBuds Lipstick“ belaidžių ausinių įspūdis – tai jų dizainas. Jis išskirtinis, tai pirmosios lūpdažio formos ausinės pasaulyje. 

 

Sekantis išskirtinumas – ausinių dėklo ir pačių ausinių išvaizda, kuri primena prabangius lūpų dažus. Toks belaidžių ausinių išpildymas suteikia joms linksmumo bei rafinuotumo. Taip pat dėl aukščiausios kokybės ir minimalistinio dizaino ausinių dėklas tampa ne tik įkrovimo dėklu, bet ir prabangiu aksesuaru. Belaidžių ausinių „Huawei FreeBuds Lipstick“ dizainą sukūrė „Huawei“ komanda iš estetinių tyrimų centro Paryžiuje ir gaminių dizaino skyriaus Kinijoje. Jų tikslas buvo pristatyti ne tik ikonišką, bet ir kokybišką bei patvarų ausinių dizainą ir to rezultatas – priešais mūsų akis.


Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
Partnerio archyvas

 

2. Meistriškumas, kurį galima paliesti

 

Kitas pojūtis, kurį suteikia ausinės – prisilietimas. Lyginant su plastikine medžiaga, kuri paprastai naudojama tradiciniame belaidžių ausinių įkrovimo dėkle, „Huawei FreeBuds Lipstick“ ausinėse naudojamas nerūdijantis plienas. Jis buvo specialiai apdorotas aukštoje temperatūroje iki 1300 laipsnių ir papildytas retu molibdeno mikroelementu. Molibdenas labai pagerina ausinių atsparumą korozijai, aukštai temperatūrai bei išlaiko blizgesį bei glotnumą. Taip sukuriama geresnė įrenginio tekstūra, kurią malonu liesti net po ilgo naudojimo.

 

Kaip šių belaidžių ausinių kūrėjams pavyko pasiekti tokį rezultatą? „Huawei FreeBuds Lipstick“ paviršiaus poliravimas susideda iš 3 skirtingų procesų: šiurkštaus, vidutinio ir smulkaus poliravimo. Prabangaus nerūdijančio plieno korpusas sukurtas remiantis 30 sudėtingų dizaino procesų ir poliruotas itin aukštu lygiu, todėl jo paviršius yra lygus kaip veidrodis.

 

3. Neužmirštama garso kokybė

 

Žinoma, kalbant apie garso gaminius, klausa – pats svarbiausias pojūtis. Taigi, į „Huawei FreeBuds Lipstick“ ausines įdiegtos pirmaujančios atviro tipo ausinių technologijos, tarp kurių dviejų mikrofonų aktyvus triukšmo slopinimas, kuris padeda sukurti kokybišką garsą įvairiose aplinkose.

 

Kiekvienoje ausinėje esantis didžiulis 14,3 mm garsiakalbis užtikrina aukštą garso kokybę, be to, puikiai sinchronizuoja aukštus ir žemus garso dažnius.

 

4. Puikiai parfumuotos

 

Kvapas tikriausiai yra vienas iš labiausiai džiuginančių pojūčių, nes nėra nieko geriau nei įkvėpti ir užuosti naują ar netikėtą kvapą.

 

Tą akimirką, kai išpakuojate „Huawei FreeBuds Lipstick“ ausinių pakuotę, pasklinda puikus kvapas, kuris leidžia pajusti, kokią prabangą suteiks gaminys. Šie kvepalai sukurs ir itin malonią pirmąją asociaciją su ausinėmis, kurias naudosime kasdien.


Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
Belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“
Partnerio archyvas

 

5. Madingas skonis

 

Paskutinis pojūtis, kuris dar liko neaptartas – skonis. Tik „Huawei FreeBuds Lipstick“ šį pojūtį atliepia kiek kitaip – suteikia jums drąsų skonį ir išskirtinumą. Šios ausinės yra madingas aksesuaras, kuris tiks ir prie išraiškingos aprangos ir prie sportinio stiliaus.

 

Ausinių dizaino sprendimuose naudojamas klasikinės juodos ir prabangaus aukso spalvų derinys dėkle suteikia rafinuotumo. Tuo metu pačios ausinės – ryškiai raudonos spalvos, todėl taps ryškiu akcentu ir galės atstoti netgi papuošalus ar kitus aksesuarus.

 

Taigi, naujosios belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Lipstick“ patenkina visus mūsų pojūčius, o tai šiandien gali pasiūlyti nedaugelis belaidžių ausinių gamintojų. Šios unikalios ausinės – tai daugiau nei vien dizainas ar garsas: jos taps neatsiejama jūsų stiliaus ir kasdienybės dalimi. 

Užsakymo nr.: PT_71275

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis