Dovanokite džiugesį mėgautis švara

Kalėdų dovanų giduose pirmąsias vietas susižeria patirtys. O ar kada susimąstėte, kad poreikio tvarkytis nebuvimas taip pat galėtų būti dovana, suteikiančia daugiau laiko mėgstamai veiklai? Renkant dovanas mylimiausiems žmonėms rekomenduojame susipažinti su pažangiausiais pasaulyje siurbliais robotais „iRobot“ ir išrinkti individualius artimųjų poreikius atliepiantį robotą.

Atpažįsta nešvaresnes vietas


Po vakarienės norisi mėgautis knyga ar filmu – ne su siurbliu rankose vaikščioti trupinių takeliais. Turint siurblį robotą grindys, ko gero, bus dar švaresnės, nei siurbiamos žmogaus paprastu siurbliu: „iRobot“ siurbliai robotai turi jutiklius, aptinkančius nešvarumus. Labiausiai užterštoms namų vietoms jie skiria daugiau dėmesio ir valo tol, kol tampa švaru – tokios funkcijos neturi joks kitas rinkoje esantis siurblys robotas. Dėmesys atkreiptinas ir į drėgno valymo robotus: visi šios kategorijos „iRobot“ prietaisai yra kvadratinės formos, o tai užtikrina, kad bus kruopščiai išvalytos net ir sunkiausiai prieinamos vietos.


Siurblys robotas „iRobot“
Siurblys robotas „iRobot“
Partnerio archyvas

 

Modelių gausa leidžia išsirinkti idealiai tinkantį jums


„iRobot“ pasižymi modelių gausa: priklausomai nuo poreikių bei namų ploto, klientai gali išsirinkti idealiai tinkantį sau. Pavyzdžiui, jei žavi prietaiso savarankiškumas, puikus pasirinkimas yra robotai, turintys savaiminio išsivalymo stotelę, kurioje po siurbimo robotas palieka visus nešvarumus, o maišelio talpos pakanka net keletui mėnesių. Laikais, kai asortimento gausa ypač išaugusi, klientams nei bet kada anksčiau svarbu pasirinkti modelį, kuris maksimaliai atitiktų individualius jų poreikius.


Siurblys robotas „iRobot“
Siurblys robotas „iRobot“
Partnerio archyvas

 

Funkcionalūs ir stilingi


„iRobot“ negalioja taisyklė „arba gražus, arba protingas“: robotai spindi abiejose kategorijose. Prietaisų dizainui „iRobot“ skiria tiek pat dėmesio kiek ir funkcionalumui: robotai puikiai dera prie namų interjero, tad ir tada, kai robotas nedirba, tikrai nesinorės jo laikyti spintoje. Be to, prietaisas išsiskiria tokiais gebėjimais, kad jau po pirmo valymo kyla klausimas, kodėl apie robotus nebuvo pagalvota anksčiau. Visų pirma, „iRobot“ gaminiai turi patentuotus guminius volelius, aplink kuriuos ne tik neapsivelia augintinių plaukai, bet ir užtikrinamas puikus kontaktas su visų tipų grindimis. Dar daugiau: pažangiausi siurbiantys ir plaunantys robotai gali komunikuoti tarpusavyje: užbaigęs darbą, siurblys robotas išsiunčia signalą plaunančiajam, kad šis gali pradėti drėgną valymą. Taigi, sutikite – visada švarių namų patirtis yra verta būti dovanojama!

 

 

Įsigykite www.irobot.lt arba „iRobot“ parduotuvėje PC „Ozas“.

Užsakymo nr.: PT_71171

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis