„EICHHOLTZ“ – rafinuoto gyvenimo būdo vardas

,,EICHHOLTZ“ pavadinimas žinomas tiems, kurie neabejingi išskirtinei elegancijai ir trykšta gyvenimo džiaugsmu. Beveik 30 metų gyvuojančios Nyderlandų kompanijos gaminti baldai puošia rafinuotus viešbučius, stilingus restoranus, klubus ir ištaigingus apartamentus visame pasaulyje. Prieš metus šio vardo salonas atidarytas Lietuvoje, o savininkai Dalius ir Gustė Pocevičiai sako, kad lietuviai vis daugiau dėmesio skiria savo namams. 

,,EICHHOLTZ“ stilius eklektiškas, prabangus ir elegantiškas, jame – daug modernios klasikos akcentų, naujose kolekcijos ,,mid century” stiliaus apraiškų. Gamintojas demonstruoja skoningai dekoruotas erdves, kurios skleidžia prabangią ir solidžią atmosferą. Kompanijos dizaineriai derina skirtingų epochų, stilių ir kultūrų bruožus, taip sukurdami neprilygstamus gaminius.

 

,,EICHHOLTZ“ stilius
,,EICHHOLTZ“ stilius
Partnerio archyvas


Šis prekės ženklas siūlo tik kruopščiai atrinktus, kokybiškus ir meistriškai pagamintus daiktus. ,,EICHHOLTZ“ produkciją kuria sumani ir talentinga dizainerių komanda, žinanti, kas yra geras skonis, stilius ir mados tendencijos. Daugelis baldų ir aksesuarų yra pagaminti kvalifikuotų amatininkų, tokių kaip stiklapūčiai ir kalviai.

 

Asortimente – virš 3500 baldų, šviestuvų ir aksesuarų. Prekės keliauja tiesiai iš Nyderlandų, o Lietuvą pasiekia vos per keletą savaičių. Tad per labai trumpą laiką jūsų namuose gali puikuotis išskirtinis, kokybiškas baldas ar aksesuaras.

 


Renkasi viso pasaulio garsenybės

 

Prekinis ženklas ,,EICHHOLTZ“ ne kartą įrodė, kad yra patikimas gamintojas, kuris kuria kokybiškus, stulbinamo dizaino baldus. Gaminiai pripažinti pagrindinėse pasaulio rinkose, susilaukia didelio dėmesio prestižinėse mugėse, tokiose kaip „Maison & Objet“ Paryžiuje, „Salone del Mobile“ Milane ar „Ambiente“ Frankfurte.

 

Šį gamintoją pamėgę ir garsūs žmonės, ieškantys unikalių, estetiškų, išskirtinių baldų, tikisi aukščiausios kokybės ir patvarumo standartų. ,,EICHHOLTZ“ renkasi tokios garsenybės kaip futbolininkas Cristiano Ronaldo, Philippas Pleinas, Kardashianų šeima, įžymūs mados bei interjero dizaineriai ir kt. Kourtney Kardashian pasidalino savo namuose turinti ikoniškąją rotango ir raudonmedžio kėdę, pagamintą pagal Pierre Jeanneret stilistiką. Tai tik įrodo, kad kompanija ,,EICHHOLTZ“ siekia aukščiausių standartų ir yra pasiruošusi išpildyti visus savo klientų pageidavimus.

 

,,EICHHOLTZ“ stilius
,,EICHHOLTZ“ stilius
Partnerio archyvas


Verslas, įkvėptas grožio

 

Verta paminėti ir unikalią šio prekinio ženklo istoriją. ,,EICHHOLTZ“ įkūrėjas Theo Eichholtzas – tikras antikvarinių daiktų kolekcionierius, keliavęs po viso pasaulio turgus ir entuziastingai rinkęs išskirtinius daiktus. Kai dešimtąjį dešimtmetį vyko į Aziją, jis itin susižavėjo Kinijos baldais ir nusprendė juos importuoti.

 

Ilgainiui šis pomėgis virto verslu – į gerai visame pasaulyje žinomą prekinį ženklą. Dabar bendrovė puikiai vertinama tiek Europos, JAV, tiek Azijos ir Australijos rinkose. ,,Drąsiai galima sakyti, kad ,,EICHHOLTZ“ – garsus ir gerbiamas prabangos prekių ženklas visame pasaulyje. Jų baldus, aksesuarus ar šviestuvus galite pamatyti ir jais grožėtis prestižiniuose viešbučiuose, prabangiuose apartamentuose, klubuose ir kt.“, – pasakojo salono įkūrėja G. Pocevičienė.

 

Dizaineriai kiekvienais metais sukuria naujų kolekcijų. Talentingi dizaineriai įkvėpimo semiasi iš istorijos, skirtingų epochų, stilių, formų, šalių ir kultūrų ypatumų. Komanda kasmet pasiūlo kone 600 naujų gaminių. Šiemet pristatyta minkštųjų baldų kolekcija, įkvėpta “mid century” interjero dizaino, kuriame dominuoja minkštos, aptakios, skulptūriškos formos. Vyrauja rotangas, dirbtinis avikailis, buklė. Pristatyta ir lauko baldų kolekcija, kuri įneša modernaus dvelksmo ir džiugina itin kokybiškomis patvariomis medžiagomis.

 

,,EICHHOLTZ“
,,EICHHOLTZ“
Partnerio archyvas


Lietuviai vis labiau vertina aukštos klasės baldus

 

,,Elegant home“ įkūrėjai Gustė ir Dalius Pocevičiai praėjusių metų birželį iškilmingai atidarė ,,EICHHOLTZ“ firminę parduotuvę Vilniuje. „Domus galerijoje“ įsikūręs salonas skleidžia prabangių, tačiau jaukių namų atmosferą. ,,Stengėmės atskleisti šio ženklo estetiką ir įvairiapusiškumą. Visos erdvės atskleidžia savitą stilių. Įrengdami saloną siekėme pristatyti įspūdingiausius ir labiausiai lietuvių skonį atitinkančius produktus. Matome, kad tautiečiams aktualu gyventi gražiai ir savo namuose turėti unikalių, ilgaamžių daiktų“, – pasakojo Gustė ir Dalius Pocevičiai.

 

Kuriant pirmuosius ,,EICHHOLTZ“ namus Lietuvoje stengtasi perteikti išskirtinę šio ženklo energiją ir ypatingą dvasią, parodyti išties platų gamintojo asortimentą, apdailos medžiagų spektrą. ,,EICHHOLTZ“ – ambicingas ženklas, stebintis pasaulyje vyraujančias tendencijas. ,,Gausi ir eklektiška gaminių kolekcija tikrai patenkina įvairiausios stilistikos interjerų kūrėjų poreikius. Esame tikri, kad ,,EICHHOLTZ“ produktai – aukščiausios kokybės, kurti naudojant prabangias apdailos medžiagas, yra ilgaamžiai ir patvarūs. Džiaugiamės turėdami galimybę juos pristatyti Lietuvoje ir matome, kad lietuviai tampa išrankesni, ieško kokybiškų ir unikalių daiktų, kurie namus paverstų išskirtiniais. Iš turimo asortimento kažką išsirinks net įnoringiausi pirkėjai. ,,Eichholtz“ kviečia džiaugtis gyvenimu, mėgautis prabanga ir aplink save kurti įkvepiančią aplinką. Šio ženklo įvairiapusiškumas, skleidžiama pakili nuotaika sužavi ir kviečia gyventi gražiai“, – kalbėjo salono šeimininkas D. Pocevičius.


,,EICHHOLTZ“ stilius
,,EICHHOLTZ“ stilius
Partnerio archyvas


Iškalbingi faktai

 

·      Pagrindinė ,,EICHHOLTZ“ ekspozicija Nyderlanduose užima net 4 tūkst. kv. m.

·      Prekinis ženklas gali pasiūlyti daugiau nei 3500 prekių.

·      ,,EICHHOLTZ“ baldais prekiaujama net 105-iose šalyse.

·      Kasmet papildoma beveik po 600 naujų gaminių. 

·      Pristatymas iš Nyderlandų į Lietuvą – vos kelios savaitės.

 

 

 

Straipsnį parengė oficialus atstovas Lietuvoje – ElegantHome, www.eleganthome.lt

 

,,EICHHOLTZ“
,,EICHHOLTZ“
Partnerio archyvas


Užsakymo nr.: PT_67833

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis