11 kambarinių augalų šaltajam metų laikui – jiems nereikia daug šviesos

Mums patinka, kai namuose juntamas švarus ir gaivus oras. Žiemą, kai kambariai vėdinami rečiau, oro grynintojo darbą puikiai atlieka kambariniai augalai.

Būtent kambariniai augalai praturtins Jūsų namus deguonimi. Šaltuoju metų laiku rinkdamiesi augalus žiemos sodui ar kambarių dekorui, turėtumėte žinoti, kad yra kambarinių augalų, kuriems nereikia daug šviesos. Tad būtent šių augalų Jums dabar ir reikia.


Šviesos nemėgstantys augalai lengvai žiemoja, jie nelepūs, nereikalauja ypatingos priežiūros. Kambariniai augalai ne tik išvalys ir išgrynins Jūsų namų orą, bet ir paįvairins interjerą, suteikdami jam jaukumo ir komforto.geles
geles
Shutterstock nuotr.Kambariniai augalai, apie kuriuos kalbame, gali būti ne tik ant palangės ar arti lango – juos galite statyti bet kurioje kambario vietoje.


Tiesa, reikia pastebėti, kad šie augalai Jus džiugins ne žiedais, o lapais. Šie gražūs augalų lapai gali būti pačių įvairiausių formų.


Nelepiems ir šviesai nejautriems augalams priklauso: dracena, sansevjera, aspidistra aukštoji, difenbachija, chlorofitas, paparčiai, filodendras su širdies formos lapais, neoregelija, vėzdūnė, kaltėja, aglaonema.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis