5 daiktai, kurių Jums reikėtų atsikratyti

Ne viena šeimininkė artėjant didžiosioms žiemos šventėms ryžtasi generaliniam namų valymui ir spintų tuštinimui.

Tai puiki proga atsikratyti nereikalingų daiktų. Tačiau kaip žinoti, kurių nebeprireiks?


Gyvenimo būdo vadybininkai siūlo daiktų TOP 5 sąrašą, kuris Jums gali labai praversti.


1. Jei seniai nesinaudojote tuo daiktu. Iš patirties galima pasakyti, kad kai kuriuos daiktus naudojame vos porą kartų per metus. Tačiau juk yra ir tokių, ant kurių nugulusios jau kelerių metų dulkės. Darykite išvadas.


2. Jei daiktas nedžiugina. Suknelė gali būti labai graži, net brangi, tačiau velniškai nepatogi. Ji kabės spintoje ir kaskart, pažvelgus į ją, augins kaltės jausmą.


3. Jei daiktas netinka prie Jūsų dabartinio gyvenimo būdo. Neverta laikyti 10 dalykinių kostiumėlių, jei paskutinius 10 metų dirbate freelanceriu ir dienas leidžiate namuose. Neverta turėti 10 aukštakulnių batelių, jei auginate tris pametinukus ir dažniausiai lakstote paskui juos apsiavusi sportinę avalynę.


4. Jei daiktas sugedęs. Ši priežastis labai akivaizdi ir jai nereikėtų atskiro punkto. Tačiau dažnai nutinka taip, kad nusipirkę naują dulkių siurblį ar arbatinuką, žmonės senąją lūženą deda spinton, neša į rūsį ar dar kitur sandėliuoja. O gal prireiks?


5. Jei daiktų yra daugiau nei erdvės jiems namuose. Jei gyvenate ne name su 10-čia miegamųjų, tai ir gausybės daiktų Jums nereikia. Tyrimai liudija, kad žmonėms laimę kuria tvirti santykiai su kitais žmonėmis, o ne daiktai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis