Namai, kurie įkūnija šiuolaikinę prabangą

Šie erdvūs namai, pro kurių langus atsiveria kvapą gniaužianti sostinės panorama, – tai didmiesčio dvasia, alsuojanti aukščiausia gyvenimo kokybe bei pranokstanti net didžiausius lūkesčius.

Prabangaus nekilnojamojo turto agentūros „Baltic Sotheby’s International Realty“ parduodamas būstas ant Tauro kalno įkūnija tikrąją miestiečio, gyvenimo kokybei keliančio aukščiausius lūkesčius, svajonę. Kuriant šiuos namus buvo siekiama maksimalaus komforto ir išskirtinės estetikos.


Apie bekompromisę kokybę byloja natūralaus riešuto „premium select“ parketlentės, kuriomis išklotos būsto grindys, natūralaus marmuro grindys prieškambaryje ir vonioje. Apartamentuose įrengtas grindinis šildymas leis mėgautis malonia šiluma bet kuriuo metų laiku.Butas V. Mykolaičio-Putino g.
Butas V. Mykolaičio-Putino g.
„Baltic Sotheby’s International Realty“ nuotr.Protingo namo sistemos dėka namuose pagal savo poreikius galima reguliuoti šildymo sistemą, apšvietimą, o svetainėje ir miegamajame – automatiškai valdyti užuolaidas. Visi kompanijos „JUNG“ jungikliai auksuotais rėmeliais, o taip pat ir šviestuvai, turi šviesos intensyvumo reguliavimo bei temperatūros nustatymo funkcijas.


Be to, šie apartamentai skiriasi nuo kitų namo butų, mat jame įrengta autonominė vėdinimo ir šaldymo sistemos, rekuperacinė su „Hepa“ filtrais ir oro kondicionavimo sistema.Butas V. Mykolaičio-Putino g.
Butas V. Mykolaičio-Putino g.
„Baltic Sotheby’s International Realty“ nuotr.Gyventojų saugumą ir ramybę užtikrina įėjimo duryse įdiegtas praėjimo kontrolės sprendimas – piršto antspaudo skaitytuvas „Ekey“.


Modernus klasikinis apartamentų interjeras skleidžia ramybę ir jaukumą. Puošnumo ir išskirtinumo svetainei suteikia facetuoti langai riešutmedžio rėmais viduje ir aliuminio – išorėje. Akį traukia gipso apvadais dekoruotos sienos ir lubos.


Atsipalaiduoti po dienos darbų ir sumažinti įtampą bei stresą padės apartamentuose įrengta saunos, hamamo su emociniu dušu sistema „Jacuzzi Sasha Mi“. Svetainėje, vonios kambariuose ir miegamajame integruota aukščiausios kokybės garso ir vaizdo technika „Bang&Olufsen“, pripildysianti namus jūsų mėgstamos muzikos garsais.Butas V. Mykolaičio-Putino g.
Butas V. Mykolaičio-Putino g.
„Baltic Sotheby’s International Realty“ nuotr.Interjero dizainas kurtas kruopščiai ir atsakingai teikiant išskirtinį dėmesį kiekvienai smulkiausiai detalei bei sumaniai derinant lietuvišką ir garsiausių pasaulio gamintojų dizainą.


Pavyzdžiui, virtuvės, rūbinės ir svetainės knygų lentynos pagal specialų užsakymą gamintos Lietuvoje, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. O štai svetainei ir valgomajam jaukumo suteikiantys rankų darbo kilimai atkeliavo iš žymių Belgijos dizaino namų „Thibault Van Renne“. Namų sienas puošia lietuvių menininko Eigirdo Scinsko paveikslai, kurie puikiai dera prie klasikinių itališkų baldų.Butas V. Mykolaičio-Putino g.
Butas V. Mykolaičio-Putino g.
„Baltic Sotheby’s International Realty“ nuotr.Na, o pajusti tikrąją didmiesčio dvasią ir jo dinamiką galėsite gurkšnodami rytinę kavą erdvioje savo namų terasoje bei mėgaudamiesi ramybės akimirka prieš neriant į dienos darbų sūkurį.
Užsakymo nr.: PT_60328

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis