Valymo priemones išbandžius: dar neteko matyti tokios aktyvios reakcijos!

Prieš mėnesį moteris.lt skaitytojas kvietėme dalyvauti konkurse ir laimėti galimybę išbandyti švelnaus kvapo ekologiškos namų valymo priemones „Klar“.

Penkioms laimingosioms buvo išsiųsti 3 „Klar“ produktai: indų ploviklis, virtuvės paviršių valiklis ir bekvapiai skalbimo milteliai. Sužinokime, kokie moterų įspūdžiai šias priemones išbandžius.


Jurga


Per kurjerių tarnybą man buvo perduotas paketas su šiais „Klar“ produktais: indų plovikliu, virtuvės paviršių valikliu, skalbimo milteliais ir dovanų gavau daugkartinio naudojimo maišelį.


Visų pirma išbandžiau virtuvės paviršių valiklį. Skystis – vandens konsistencijos, skaidrus. Visų pirma, ką pajutau papurškus ant viryklės paviršiaus, – malonų, gaivų bergamočių kvapą. Papurkštas ant paviršiaus skystis virto putomis, kurios akimirksniu ėmė reaguoti su virtuvės nešvarumais – riebalais, maisto likučiais, degėsiais. Niekada neteko matyti tokios aktyvios reakcijos! Putos akimirksniu virto skysčiu, kuriame ištirpo riebalai! Intensyviai valyti ar grandyti prikepusių riebalų ar maisto likučių nereikėjo, viryklė per keletą minučių blizgėjo ir kvepėjo švara. 


Po to išbandžiau imbierų ir raudonųjų dobilų kvapo indų ploviklį. Tiesą sakant, niekada neįsivaizdavau, kad indų ploviklis gali būti tokio malonaus kvapo! Ploviklis šiek tiek klampesnis ir tirštesnis nei virtuvės paviršių valiklis. Bet kas svarbiausia – mano rankų odos nedirgino ir nesausino! Išbandžiau šį gaminį plaudama stiklinę skardą, kurioje kepė šeimos pietūs. Užteko į vandenį įlašinti kelis lašus ir iškart dingo riebalų dėmės nuo vandens paviršiaus. Skardos, naudojant šį ploviklį, irgi nereikėjo intensyviai šveisti, riebalai ir maisto likučiai pasišalino labai lengvai. Šis indų ploviklis labai skalsus, užtenka lašo ar poros, ir gausiai putoja. Šio gaminio turėtų užtekti labai ilgam naudojimui.


Galiausiai išbandžiau bekvapius, tinkančius jautriai odai skalbimo miltelius. Paprastai vadinamieji „bekvapiai“ milteliai turi bent lengvą kvapą. Tačiau šie iš tiesų yra bekvapiai. Be jau minėtos savybės paliko įspūdį tai, kad milteliai išskalbė tas dėmes, kurių neįveikė prieš tai naudoti milteliai. Skalbiau tikrai labai purvinus šuns pledukus. Iš pradžių naudojau įprastus miltelius, tad po skalbimo pastebėjau, kad neišsiskalbė dėmės. Todėl iš karto dėjau atgal į skalbimo mašiną ir šį kartą bėriau „Klar“ skalbimo miltelius. Šie milteliai ir įveikė kitų miltelių nepaliestas dėmes.


Dėkoju už šią galimybę išbandyti naujus produktus. Jų savybės paliko man labai gerą įspūdį! Ateityje, jei bus galimybė, rinksiuosi „Klar“ produktus, kurie žymiai palengvino mano buitį.


Reda


„Klar“ priemones teko išbandyti pirmą kartą. Naudojau indų ploviklį, skalbimo miltelius ir virtuvės paviršių valiklį. Labiausiai patiko indų ploviklis. Perskaičiusi naudojimo instrukciją pagalvojau, kad taip smarkiai atskiestas, kaip rekomenduoja, greičiausiai bus neefektyvus. Pradėjus plauti indus pamačiau, kad ploviklį tikrai reikia atskiesti taip, kaip ir parašyta. Tiesa, kai reikėjo išplauti kepimo indą, kuriame kepiau naminės vištos šlauneles ir kurioje buvo likę nemažai riebalų, reikėjo panaudoti mažiau atskiestą priemonę. Naudosiu „Klar“ indų ploviklį kasdieniam indų plovimui. Labai patiko jo kvapas, neįkyrus švelnus citrusas su bergamote.


Toks pat malonus kvapas lieka ir nuplovus virtuvės paviršius „Klar“ virtuvės paviršių valikliu. Kadangi neturėjau labai riebaluotų paviršių, negaliu pasakyti, kaip jis valo stipriai išteptus paviršius. Kasdieniniam įprastam valymui labai tinka. Valiau spinteles, gartraukį, indukcinę viryklę. Nuvalė puikiai.


Išbandžiau ir „Klar“ skalbimo miltelius – skalbiau spalvotus skalbinius. Džiovinau juos lauke, vakare skalbinius parnešiau namo. Nesijautė jokio „cheminio“ kvapo, kaip būna išskalbus kai kuriomis prekybos centre pirktomis skalbimo priemonėmis. Drabužiai išsiplovė gerai, kvapas gaivus, tiksliau jokio skalbimo priemonės kvapo nebuvo. Atrodo, kad išsiskalavo gerai, tačiau pirmenybę teikiu skystoms skalbimo priemonėms.


Stengiuosi buityje naudoti kuo mažiau cheminių priemonių, ypač stiprių ir labai kvapnių. Gyvename privačiame name, naudojame biologinį nuotekų valymo įrenginį. Todėl ypač aktualu naudoti ekologiškas valymo priemones. Nuotekų valymo įrenginiu rūpinasi vyras. Jis, perskaitęs „Klar“ priemonių sudėtį ir kad jų reikia labai nedaug norimam rezultatui pasiekti, „palaimino“ jų naudojimą namuose.


Buityje jau keli metai rūšiuojame atliekas, todėl buvo malonu žinoti , kad „Klar“ buteliukai pagaminti iš 100 procentų perdirbto plastiko. 


Skaičiau, kad dar yra „Klar“ WC valiklis, įsigysiu ir jį.


Greta


Išbandžiau „Klar“ priemones ir likau labai patenkinta. Pirmiausia bandžiau virtuvės paviršiaus ploviklį, nes jis buvo aktualiausias. Nustebino, kad lengvai išvalė riebalus. Ant stalviršio nepaliko jokio lipnumo. Blizgias spintelės plokštes taip pat nuvalė idealiai. Nustebino ir kvapas – neįkyrus, malonus. 


Paskui naudojau indų ploviklį. Puikiai išplauna ir riebaluotus indus, ir stiklines. Net specialiai vieną riebaluotą lėkštę džiovinau – norėjau patikrinti ploviklio efektyvumą. Išvalė nepriekaištingai. Kvapas irgi malonus, neerzinantis. Tik gal man norėtųsi, kad jis nebūtų tokios tirštos konsistencijos. 


Skalbimo milteliai labai pasiteisino. Kadangi turiu mažą dukrytę, tai bet kuo jos rūbelių neplaunu. Išbandžiau su šia priemone – labai patiko, jokio kvapo. Rūbeliai po skalbimo buvo minkšti, o, kas svarbiausia, nenusidažė. 


Esu labai patenkinta „Klar“ produkcija – ačiū, kad išrinkote mane ją išbandyti. Pabaigusi produktus, ieškosiu pirkti.


Ingrida


Indų ploviklis. Jį naudoju kasdien. Labiausiai patiko tai, kad „Klar“, nors ir ekologiškas, tačiau labai koncentruotas ir gerai putoja, todėl reikia nedidelio kiekio, kad išplautum nemažai indų. Puikiai pašalina riebalus ir maisto likučius. Labai malonaus, neerzinančio ir ne per intensyvaus kvapo. Nesausina rankų, po plovimo nėra poreikio iš karto bėgti rankų teptis kremu. 


Virtuvės valiklis. Labai patogaus dydžio butelis, nėra per sunkus, labai geras purkštukas. Puikiai pašalina riebalus ir purvą, tačiau nepašalina vandens kalkių nuosėdų. Malonus kvapas, nėra labai aitrus ir sintetinis kaip kitų valiklių, todėl neerzina kvėpavimo takų. 


Skalbimo milteliai. Išbandžiau skalbiant tamsius ir šviesius skalbinius. Labiausiai patiko tai, kad nėra intensyvaus kvapo, išskalbti skalbiniai tiesiog kvepia švara. Rankšluosčiai po skalbimo buvo pakankamai purūs net ir nenaudojant skalbinių minkštiklio. Ant juodų drabužių neliko jokių baltų dėmių, kaip kartais nutinka skalbiant su kitais skalbimo milteliais. Gerai pašalina purvo, kavos, riebalų dėmes iš drabužių.


Dainora


Išbandžiau visas „Klar“ priemones. Su virtuvės paviršių valikliu labai švariai išvaliau kriauklę, o ir priemonės reikia labai nedaug. Kvapas neaštrus, neerzina. Gerai nusivalo ir medinis paviršius. Įveikia riebalų dėmes. Valiklis nedirgina rankų. Naudoju 1 arba 2 kartus per savaitę.


Skalbimo milteliai bekvapiai ir tai yra labai gerai, nes auginu mažylį. Naudoju po 2 arba 3 kartus per savaitę. Rūbai ir patalynė išsiskalbia labai gerai.


Indų ploviklį naudoju kasdien. Patinka kvapas. Priemonės reikia labai mažai. Nepatogu buvo tai, kad reikėjo atsiskiesti pusė šaukštelio priemonės į 5 l indą, kad galėtum naudoti.


Tačiau iš esmės esu patenkinta išbandytais gaminiais.


Apie „Klar“ produktus:Gamintojo nuotr.„Klar“ indų ploviklis


Jis puikiai šalina riebalus ir kitus nešvarumus. Dermatologų patikrintas, nedirgina jautrios odos, ekologiškas, tinka veganams, be dažiklių, pakuotė gaminama iš 100 % perdirbto plastiko. Indų ploviklis maloniai kvepia imbieru ir dobilais.


* „Klar“ virtuvės paviršių valiklis


Efektyviai valo riebalus ir kitus nešvarumus. Dermatologų patikrintas, nedirgina jautrios odos, ekologiškas, tinka veganams, pakuotė gaminama iš 100 % perdirbto plastiko.


* „Klar“ bekvapiai skalbimo milteliai


Švelnūs Jums ir Jūsų drabužiams, negailestingi purvui ir dėmėms. Ši skalbimo priemonė patikrinta dermatologų, nedirgina jautrios odos, ekologiška, tinka veganams, be dažiklių. Rekomenduojama Norvegijos astmos ir alergologijos asociacijos (NAAF). Šie skalbimo milteliai skirti visų tipų spalvotų ir baltų tekstilinių audinių skalbimui. Be kvapiųjų medžiagų.


Daugiau apie KLAR priemones: https://klar.lt

Užsakymo nr.: PT_56639

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis