Renata Ničajienė: „Netikėjau, kad darbas sode ir darže gali tapti tokiu malonumu“

Saulėtą ir šiltą popietę sodo bei daržo naujienomis besidomintieji Vilniuje rinkosi šiltnamyje įrengtame restorane. Jiems magėjo pabendrauti, pasidalinti patarimais ar naujienomis.

Renginiui „dirgavusi“ maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė, tądien pasinėrusi į daržininkės įvaizdį, pasiteiravo susirinkusiųjų, ar šie žinantys, kodėl kartais taip maga sukišti rankas į žemę, pasikapstyti darže ar sode? Pasirodo, nustatyta, kad žemėje slypi bakterija, kuri didina laimės pojūtį.Bakterija sunkiai įsimenamu pavadinimu didina laimės pojūtį.
Bakterija sunkiai įsimenamu pavadinimu didina laimės pojūtį.
Organizatorių nuotr.„Fiskars“ atlikti tyrimai nustatė, kad 90% sodininkų teigia, jog ši veikla turi daugiau įtakos gerai emocinei būklei nei joga, o 40% prižaįsta, kad tai geriau nei seksas. Kompanija siekia pagerinti emocinę būklę, entuziastingiems sodininkams siūlydama sprendimus kasdieniams poreikiams be streso: 0% streso, 100% laimės.R. Ničajienė
R. Ničajienė
Organizatorių nuotr.Renginio metu „Fiskars“ pristatė naują „Waterwheel“ laistymo sistemą, kuri gerokai palengvina sodo laistymą. Novatoriškos apvalios laistymo sistemos yra visiškai mobilios, todėl nereikia tvirtinti prie sienos ar kilnoti sunkių žarnų. Horizontalus dizainas leidžia sistemai suktis 360º kampu, todėl laistant pasiekiama toliau.Organizatorių nuotr.„Man taip patiko laistyti, kad einu to daryti net jei matau besikaupiančius debesis“, – juokėsi svečių namus Druskininkuose turinti R. Ničajienė.


Renginio svečiai ne tik turėjo galimybę patys išbandyti „Fiskars“ naujoves, tačiau ir vietoje užsiėmė daržo darbais – kiekvienas pasisodino augalą.Organizatorių nuotr.2016 metais modernus FISKARS „Waterwheel“ laistymo sistemos dizainas apdovanotas „Red Dot“ apdovanojimu kategorijoje „Geriausias iš geriausių“. Šios laistymo sistemos apima: trijų skirtingų dydžių vandens čiaupo jungtis, reguliuojamą purkštuvą, purkštuvo atramą, aukštos kokybės žarną, žarnų jungtis ir adatą vejai. Visi priedai sudėti lengvai pasiekiamoje saugojimo erdvėje ritės viduje.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis