Indrė Stonkuvienė: „Mūsų su vyru lovoje – 3 pagalvės“

I. Stonkuvienei savo dienotvarkėje atrasti laiko duoti interviu pastaruoju metu – užduotis ne iš lengvųjų...

„Pastaruoju metu turiu tiek daug veiklos, be to auginu du vaikus, tad prieš miegą man net nereikia knygos paskaityti, nei dar kokių nors kitų ritualų atlikti. Paprastai iš šeimos narių bene pirmoji ir užmiegu“, – šypsodamasi sako aktorė, laidų vedėja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ kūrėja, visuomenės veikėja, turinti daugybę sekėjų socialiniuose tinkluose, Indrė Stonkuvienė. Šį kartą Indrė sutiko pasikalbėti apie nakties paslaptis, gerą savijautą miegant, purius patalus ir visa kita, kas kuria sapnų karalystės magiją.


I. Stonkuvienei savo dienotvarkėje atrasti laiko duoti interviu pastaruoju metu – užduotis ne iš lengvųjų. Veikli moteris nuolat sukasi darbų sūkuryje, juolab šiuo metu daug laiko reikalauja pasiruošimas itin populiarėjančiam pačios sumanytam projektui „Moterų pasaulyje“. Indrė džiaugiasi šio jos organizuojamo renginio sėkme: „Nors daug kas tuo nepatikėjo, aš išdrįsau surizikuoti. Pradėjusi šią naują veiklą, atradau vidinę ramybę“.


Indre, įdomu, kas Jums suteikia ramybės ir atpalaiduoja prieš miegą?


Šiuo metu visa esu veikloje. O kur dar du vaikai... Kaip visur spėti paskui juos? (šypsosi). Tad man prieš miegą nereikia nei knygos paskaityti, nei kokių nors kitokių atsipalaidavimo metodų. Iš šeimos narių bene pirmoji ir užmiegu.


Na, o kas Jums suteikia žvalumo ryte?


Gaivi ryto vėsuma, kuri pamažu plūsta pro pravirą langą, šaltas dušas ir vaikų juokas...


Kokioje aplinkoje geriausiai išsimiegate?


Paprastai žmonės sako, kad geriausiai miega savo namuose, savo lovoje. Mes su vyru Mantu šiuo klausimu esame unikumas, nes geriausiai išsimiegame gerame viešbutyje, pasakiškai puriuose pataluose. kuriuos įkrenti – ir jokio nerimo. Net nesinori keltis... Man pavyko susikurti miegamojo atmosferą it prabangiame viešbutyje apsilankius „C&D Style” salone (juokiasi).„Yves Delorme“ tekstilė
„Yves Delorme“ tekstilė
I. Bud nuotr.


O perkate vieną patalynės komplektą šiltajam, o kitą – šaltajam sezonui?


Ne, taip nedarau. Beje, visada miegu tik šaltoje patalpoje. Vėsu ir mūsų vaikų kambaryje. Tada miegas būna daug gilesnis, kokybiškesnis, savijauta atsikėlus žymiai geresnė. Kai lauke vėjuota, žvarbu, jaukiai susisuku savo pataluose, ir man visai nešalta. O karštomis vasaros dienomis mėgstu nusikloti, nusimesti tuos pačius pataliukus.


Mėgstate aukštai gulėti ar Jums reikia aukšto kalno iš pagalvių?


Mūsų su vyru lovoje visada padėtos trys pagalvės. Tik ne viena ant kitos, o visos trys išilgai lovos krašto. Kodėl? Todėl, kad miegodama mėgstu nuolatos judėti, keisti savo kūno padėtį. Tad taip išsprendžiau situaciją, kad visada turėčiau kur galvą padėti (šypsosi).


Kiek laiko paprastai miegate?


Šiuo metu tikrai nedaug. Paprastai mažasis Pranciškus dar mėgsta vidurį naktų pas mus į lovą atskubėti. Tuomet irgi trečioji pagalvė labai praverčia (juokiasi).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis