3 poilsio kampeliai, kur galima užsimiršti su knyga

Visai nebūtina skirti atskirą kambarį bibliotekai – namuose galima rasti įvairiausių būdų, kaip patogiai, dekoratyviai įkurdinti knygas ir sukurti jaukų, stilingą kampelį, kur galėtumėte atsipalaiduoti su knyga ir puodeliu arbatos. Trys skirtingo dizaino poilsio kampeliai papasakos savo istorijas, sukels įvairių minčių, kaip įdomiau dekoruoti interjerą.

I. Tradicijos pojūtis

Nuotraukoje – fotelis ELLIPSE, gamintojas – „Designer Guild“, 5 974 Lt; pufas ELLIPSE, gamintojas – „Designer Guild“, 2 987 Lt; „Design Room Retroforma“.
Žurnalas "Mano namai"
Didžiulei bibliotekai įrengti šiame interjere buvo panaudotas tradicinis sprendimas – per visą sieną iki pat lubų įrengtos įvairaus dydžio lentynos, kuriose surikiuota gausi knygų kolekcija. Tokia lentynų konstrukcija sukurs jaukią atmosferą bet kokios paskirties erdvėje – svetainėje, darbo kambaryje ar miegamajame. Svarbu nepamiršti ir praktinių dalykų, pasirūpinti patogiomis kopėtėlėmis, kad visas knygas būtų nesunku pasiekti. Kambario interjerui dekoruoti pasirinktas ramių atspalvių derinys – pilkšvas, baltas atspalviai, nes spalvingumo bei ritmikos suteikia įvairiaspalvės skirtingų dydžių knygų nugarėlės, o jaukumo ir šilumos – natūrali medžio faktūra.

II. Žaisminga improvizacija

Nuotraukoje – fotelis SPACE TM, dizainas – „Jehs + Laub“, gamintojas – „Fritz Hansen“, nuo 8 000 Lt, „Skandinaviški interjerai“.
Žurnalas "Mano namai"
Mėgstantieji drąsius ir neįprastus sprendimus gali rasti netikėtų vietų, kur įrengti nedidelę namų biblioteką. Šiame interjere šiuo tikslu panaudotas dekoratyvinis židinys: knygos bei žurnalai sudėlioti ne tik ant atbrailos, bet ir pačiame židinyje. Paradoksalu, tačiau nuotaikinga, įdomu, šiuolaikiška. Juolab kad interjerui dekoruoti pasirinkta stilizuota klasikos improvizacija. Ryškiausias šios erdvės akcentas – dekoratyvinis židinys, papuoštas grakščiais klasikiniais ornamentais. Jis tarsi nurodo pagrindinę interjero tematiką, su kuria čia pat kontrastuoja ne tik ryškiaspalvė modernaus dizaino kėdė, bet ir spalvingas grafičio piešinys ant sienos.

III. Ekstravagantiškas modernas

Nuotraukoje – krėslas ARDEA, gamintojas – „Zanotta“, nuo 15 311 Lt; staliukas SIRFO, gamintojas – „Zanotta“, limituoto tiražo gaminys, 10 423 Lt; keraminis staliukas ZEUS, gamintojas – „Zanotta“, limituoto tiražo gaminys, 2 495 Lt; žurnalinis staliukas BUTTERFLY, gamintojas – „Zanotta“, 8 542 Lt; „InStyle JG“.
Žurnalas "Mano namai"
Ieškodami, kur namuose įrengti knygų kampelį, nepamirškite ir apšvietimo, ypač – natūralios šviesos, todėl pirmiausia apgalvokite vietas prie lango: čia ne tik bus patogu skaityti dieną, bet ir jauku vakarais, kai šiltai įsitaisius patogiame fotelyje galima stebėti miesto žiburius. Svarbus šio interjero elementas – pro langą atsiveriantis vaizdas, kurį akcentuoja prie lango dekoratyviomis langinėmis įkomponuotas ryškiai žalias išskirtinio dizaino fotelis, iš karto atkreipiantis dėmesį pilkšvo kolorito interjere. Prie jo dera ir kiti šiuolaikiški, ekstravagantiško dizaino elementai: keletas skirtingų formų staliukų, toršeras bei stilingi aksesuarai, pabrėžiantys solidžią, modernią aplinkos stilistiką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis