Kaip pagal fengšui įrengti namus, kad jie pritrauktų kuo daugiau sėkmės

Fengšui – tai senovės Kinų mokslas apie tai, kaip pagerinti gyvenimo kokybę, atlikus atitinkamus pakeitimus mūsų būste ir kieme.

Skaitomiausi straipsniai:
- Krepšininko A. Macijausko žmona laužo stereotipus
- Kokius batus avėsime šį rudenį
- Natalija ir Katažina rungėsi, kuri gražesnė
- Meniu, kurį siūlo sveikatingumo treneriai
- Kitoks varškės apkepas

Pataria fengšui konsultantė Jelena Dudkina.

Galite pastebėti, kad po būsto remonto gyvenimas šiek tiek pasikeitė. Ir šis efektas paaiškinamas ne tik psichologiniu pagrindu, bet ir tuo, kad energija, tekanti būste, pakito. Kinai rado būdų, kaip keisti šios energijos tekėjimą. Energijos Ci srautus veikia laikas, magnetinis žemės laukas, kryptis, vandens telkiniai ir penki elementai: ugnis, dirva, metalas, vanduo ir medis. Fengšui yra labai veiksmingas ir labai greitas dalykas, – kai mes tinkamai sutvarkome savo būstą, mūsų gyvenimas pasikeičia, atsiranda naujų galimybių asmeniniame gyvenime ir versle. Ir tik nuo mūsų priklauso ar mes tuo pasinaudosime.

Na ką gi, pradėsime.

* Visų pirma reikia atsikratyti nereikalingų, daugiau nei metus nenaudojamų daiktų. Žodžiu, išvalyti savo būstą prieš tai, kai pradėsite daryti pakeitimus pagal fengšui. Namuose visada turi būti švaru ir viskas turi būti sudėliota savo vietose, turime rasti tam laiko, nes vien tai jau yra gerų permainų pagrindas.

* Jeigu Jūsų gyvenime viskas klostosi gerai, nieko keisti ir nereikia, kad būtų dar geriau. Patalpų energetika – labai subtilus dalykas ir galima sugriauti esamą harmoniją.

* Nedarykite daug pakeitimų vienu metu, nes negalėsite atsekti, kas gi privertė situaciją keistis ir nežinia gero ar blogo link.

* Po pakeitimų labai atidžiai stebėkite rezultatus. Ypač jei įrengėte fontaną. Jei vietoj lauktų gerų pasikeitimų prasidėjo nemalonumai, tuoj pat grąžinkite viską į pirminę padėtį. Fengšui turi labai daug lygių arba sluoksnių, kaip pyragas, ir jeigu mes pasirinkome vietą pagal kokį nors vieną metodą, tai galėjome ko nors ir neįvertinti. Reikia būti atsargiems.

* Mūsų butas arba namas prasideda nuo durų. Apie 80 procentų energijos mūsų būstas gauna per duris ir apie 20 procentų – per langus. Tam, kad taptume labiau sėkmingais, mums reikia kuo daugiau geros energijos CI pritraukti į namus, ir taisyklingai ją paskirstyti viduje. Durys turėtų būti gražios, turėtų tarsi kviesti užeiti į vidų, gerai jeigu jos atsidaro į vidų.

Iš lauko pusės prie durų kuo galima aukščiau reikėtų pakabinti du šviestuvus, skleidžiančius šviesą į viršų. Geriau, kad šviestuvai bus apvalios formos, kaip perlai. Prie durų galima pastatyti vazonus su augalais. Gražus įėjimas - tai tarsi lūpas pasidažiusi moteris, kuri traukia žvilgsnius, o gražus, gerai apšviestas įėjimas pritraukia energiją.

Šviestuvai turi užsidegti tada, kai to reikia, jie nebūtinai turi nuolat šviesti. Kuo daugiau mes varstome duris, tuo daugiau energijos mes įleidžiame vidun.

Labai didelis energijos skirtumas tarp būsto, kuriame gyvena vienas žmogus, ir būsto, kuriame įsikūrusi daugiavaikė šeima.

Svarbu, kad prieš duris, iš lauko pusės, būtų nors nedidelė atvira ir švari erdvė, kur prieš patekdama į vidų kaupsis energija. Jeigu gyvenate daugiabutyje, pasistenkite, kad prie durų nebūtų suversti įvairūs seni baldai ir nereikalingi daiktai. Visa tai trukdo energijai patekti į vidų. Laiptinė taip pat turėtų būti gerai apšviesta, erdvi ir švari. Kartais lifte galima pamatyti visą veidrodinę sieną, – veidrodis atmuš energiją atgal, vadinasi, tas, kas gyvena aukščiau, gaus mažiau energijos. Kad to nebūtų, lifte prieš veidrodį reikia pastatyti tris augaliukus, – jie sulaikys energiją.

Patekusi į namus energija pasiskirsto po visą erdvę. Jeigu priešais duris yra langas, tai energija išeis pro langą ir būstas liks be jos. Jeigu priešais duris yra veidrodis, energija yra atmušama atgal, ir vėl – be energijos.

Holas (koridorius, pirmoji patalpa už durų) turi būti pakankamai erdvus. Jei yra labai siauras ir mažas (mažiau kaip 4 kv. m.), tai gali lemti nestabilią finansinę padėtį. Jei priešais duris yra drabužių spinta per visą sieną, tai irgi nėra gerai. Jei priešais įėjimo duris yra durys į kitą kambarį, namuose gali trūkti saugumo jausmo. Jeigu priešais yra durys į virtuvę, tai neturi matytis viryklės, jeigu matosi, tai gali reikšti artėjančias chirurgines operacijas. Jeigu priešais yra durys į tualetą, tai nukenčia mūsų autoritetas ir sveikata. Situaciją sušvelnintų tarp laukujų ir kitų durų patalpinti augalai. Juos statykite ant grindų.

Mūsų namas ir mūsų gyvenimas yra susiję, ir mes tai galime pakreipti naudinga linkme.

„iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis