Vonios chalatų tendencijomis domėjosi žinomos moterys

Jaukus prancūziško stiliaus vakaras, vykęs interjero ir aksesuarų saloneC&D Style“, patraukė ir žinomų vilniečių dėmesį.

Į renginį susipažinti su Prancūzijos namų tekstilės ir aksesuarų kompanijos „Yves Delorme“ rudens-žiemos kolekcija atvyko politikė Dalia Teišerskytė, televizijos žurnalistė Daiva Tamošiūnaitė, aktorė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, dainininkė Rasa Kaušiūtė, verslininkės Nora Lapinskienė, Sabina Repčenkienė, visažistė Jolanta Sargautytė, bankininkė Laura Prušinskaitė ir kt.

Organizatorių nuotr.

Apie šaltojo sezono kolekciją viešnioms pasakojo svečias iš Prancūzijos, „Yves Delorme“ produktų vadovas Europos rinkai Adrien de Raphalelis Soissan.

Organizatorių nuotr.

Renginio metu buvo galima išvysti „Yves Delorme“ jaukių, elegantiškų, išsiskiriančių sodriomis spalvomis ir įmantriais raštais, vonios chalatų, pagamintų iš egiptietiškos medvilnės, kolekcijos demonstravimą.

Organizatorių nuotr.

Demonstruojant kolekciją gyvai akordeonu grojo muzikantė Gintarė Kaminskė.
Menininkė Neringa Debesytė ant viešnių rankų piešė įvairius piešinius, atkartojančius „Yves Delorme“ naujos kolekcijos raštus.

Organizatorių nuotr.

„Yves Delorme“ rudens-žiemos pasakoja istoriją apie dviejų žmonių: Louise ir Gabriel charakterius. Nauja kolekcija perteikia lyčių skirtumus bei charakterio būdus. Tai - dialogas tarp dviejų skirtingų planetų.

Organizatorių nuotr.

Atskleisti dviejų skirtingų personažų charakterius nuspręsta raštų, medžiagų, kolorito dėka. Atkreipiamas dėmesys į kokybę ir detales: nepriekaištinti apsiuvai, miegamojo bei vonios kambario tekstilės aksesuarai tarsi žaidžia ir persipina šioje istorijoje.

Organizatorių nuotr.

Vakaro akimirkos:

Robertino Valiulio nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis