Šių metų nuotakai – lėliškas įvaizdis

Vasara – vestuvių metas. Be iškilmių vietos, žiedų ir nuotakos suknelės yra dar vienas be galo svarbus klausimas būsimai nuotakai – jos makiažas.

Štai kokį vestuvinį makiažą parodoje „Pelenė“ pristatė Gritė Maruškevičiūtė ir Paulius Zulonas.

Makiažo įvaizdžio kūrėja, tarptautinės grimo ir makiažo akademijos „SLA Academy Vilnius” lektorė ir vadovė Gritė Maruškevičiūtė primena, kad šių metų spalva – ryškiai violetine.

ELTA

„Tai – puiki spalva, tačiau ji tinka ne kiekvienai moteriai”, - sako ką tik iš Paryžiaus grįžusi Gritė. Ji neabejoja, kad madingomis norinčios būti moterys išsirinks tai, kas joms labiausiai tinka, o makiažo meistrai sumaniai derins ciklameno, tamsiai ir šviesiai rožines, spalvas. Gali būti, kad drąsesni kūrėjai makiažą paįvairins ryškia, o gal net tamsiai mėlyna.

ELTA

Gritė pasakoja, kad Paryžiuje buvo daug kalbama apie ratu besisukančias makiažo tendencijas. Šį pavasarį ir vasarą madingiausios moterys grįš į 5-6 praėjusio amžiaus dešimtmečius, be galo madingu tampa crazybaby doll įvaizdis: ypatingai ryškios akių kontūro linijos, daug tušo ant blakstienų ir mažai pudros ant veido, ryškios, elektrinėmis spalvomis šviečiančios lūpos.

Gritei antrina makiažo meistras, „SLA Academy Vilnius” lektorius Paulius Pijus Zulonas: „Lietuvės mėgsta natūralumą, jos nori tobulai užmaskuoti kiekvieną savo trūkumą, paryškinti veido kontūrus, tačiau kaip tik šito šiais metais mažiausiai reikia. Būtų nuostabu, jei sutikti žmonės girtų ne puikų makiažą, o gražią merginą ar moterį”.

ELTA

Kiekvienai moteriai šį pavasarį ir vasarą savo rankinėje Paulius Pijus pataria nešiotis keletą pačių svarbiausių priemonių – birios arba kompaktinės pudros, kuri slėptų veido blizgesį ir ryškios spalvos lūpų dažus. „Violetinė spalva labai madinga, tačiau tokios spalvos lūpų dažą siūlyčiau rinktis moterims, kurios turi putlesnes lūpas. Kai lūpų linija siaura, tokia spalva jas gali dar labiau siaurinti, todėl geriau rinktis koralinius, rožinius ar persiko atspalvius”.

Antakius Paulius Pijus siūlo šviesinti ir šiek tiek pašukuoti į viršų. „Bet tik – šiek tiek, nes kas madingai atrodo ant podiumo, nebūtinai tinka gatvėje”, - sako makiažo meistras.

M. Morkevičiaus nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis