Padaryk kūnui šventę!

Sausos ir jautrios odos poreikiai – ypatingi. Rytinės ir vakarinės vandens procedūros gali išsausinti net pačią nereikliausią odą, ką jau kalbėti apie tą, kuriai ir taip stinga drėgmės bei lipidų.

Tinkama priežiūra

Kompensuoti sausos ir jautrios odos drėgmės ir lipidų stygių galima kasdien tepant reikiamu kremu. Vis dėlto labai svarbu ir tai, kuo odą prausiate. Vanduo ją sausina, nes nuplauna nuo drėgmės praradimo saugančią riebalinę plėvelę. Jei prausiatės dažnai, labai karštu vandeniu ir mėgstate stiprius prausiklius, kenkiate savo odai. Jums vertėtų išsiugdyti sveikesnius įpročius: praustis vėsesniu vandeniu, šluostytis atsargiai, netrinant odos, o svarbiausia – pakeisti prausiklį. Šis turėtų drėkinti ir maitinti odą, būti bekvapis ir be konservantų, kad nesukeltų alergijos. Nusiprausus odą reikia tuoj pat patepti kremu. Jis turi gerai sudrėkinti, gerai įsiskverbti ir neleisti drėgmei išgaruoti, bet neturėtų būti nemalonus, riebus ir tepti drabužių.

Decubal“ populiarumas

Prekių ženklo „Decubal“ priemonės sukurtos specialiai sausai ir jautriai odai prižiūrėti. Tokias daugiau nei 30 metų tarptautinei farmacijos bendrovei „Actavis“ pagaminti užsakė Skandinavijos šalių dermatologų asociacija. Šiuo metu „Decubal“ asortimentą sudaro 23 veido ir kūno odos priežiūros priemonės. Jas gaminant, labai kruopščiai atrenkami komponentai, žaliava perkama iš geriausių tiekėjų. „Decubal“ produkcija turi ekologinį produkto švarumą patvirtinantį sertifikatą „The Swan Label“, o žyma „e-label“ garantuoja, kad visose šalyse parduodamų priemonių kokybė yra tokia pati. Kosmetika gaminama laikantis griežtų farmacinėms priemonėms taikomų reikalavimų.

Pataria Baltijos ir Amerikos klinikos gydytoja Indrė Kukarėnienė:

„Visada savo pacientams siūlau „Decubal“ priemones, nes jos – saugios, palankiai vertinamos, universalios. Geras ir jų kainos bei kokybės santykis. Šių priemonių patikimumą garantuoja Skandinavijos šalių dermatologų asociacija. Tiems, kurių sausa ir jautri veido bei kūno oda, labai svarbu, kad kosmetika nesukeltų alerginės reakcijos. „Decubal“ priemonės tai garantuoja. Į jų sudėtį nededama jokių konservantų, kvėpiklių, nenatūralių medžiagų, šlapalo (lot. – urea).

Labai patogu, kad „Decubal“ produktai gali patenkinti skirtingus šeimos narių poreikius. Jei kuris nors serga atopine, lėtine odos ar kokia kita liga, dėl kurios išsausėja oda, „Decubal“ priemonėmis jis turėtų prižiūrėti odą kasdien, tačiau tas pačias priemones gali vartoti ir sveiką odą turintys šeimos nariai – ši bus puikiai sudrėkinta. „Decubal“ tinka visiems, neatsižvelgiant į amžių ar lytį. Jomis galima prižiūrėti net ir kūdikių odą.“

DECUBAL BODY OIL

Raminamasis ir minkštinamasis aliejus – sausai ir jautriai viso kūno odai.

Ši priemonė skirta kūno odai prižiūrėti kasdien. Tinka kūdikių, vaikų, moterų, vyrų, pagyvenusių žmonių odai drėkinti.

Su ramunėlių, simondsijų aliejais ir vitaminu E. Greitai nuramina sudirgusią odą, švelnina, pasižymi antioksidacinėmis, uždegimą slopinančiomis bei sveiką struktūrą atkuriančiomis savybėmis, todėl tinka vartoti norint sumažinti celiulitą, odos senėjimo bei strijų profilaktikai.

Be dažiklių, parabenų, kitų konservantų. Bekvapis (jei norisi, aliejų galima papildyti greipfrutų ekstraktu – šios kvapiosios medžiagos kartu pateikiama pakuotėje). Patogu vartoti: aliejus užpurškiamas ant odos ir lengvais judesiais įtrinamas.

DECUBAL SHOWER & BATH OIL

Prausimosi aliejus – sausai ir jautriai viso kūno odai. Su natūraliais ramunėlių ir simondsijų aliejais, vitaminu E. Nesausina – net ir dažnai prausiantis. Be konservantų. Bekvapis, tačiau jį galima papildyti kvapiu greipfrutų ekstraktu (šio pateikiama pakuotėje). Tinka vartoti kasdien.

DECUBAL INTENSIVE CREAM

Maitinamasis ir drėkinamasis kremas – ypač sausai, jautriai, sudirgusiai, suskilinėjusiai, šerpetojančiai viso kūno odai. 70 proc. lipidų, yra ceramidų, vitamino B3 (šis stimuliuoja intraląstelinių lipidų biosintezę) ir simondsijų aliejaus.

Minkština sausą, suskeldėjusią odą, atkuria natūralų apsauginį barjerą. Bekvapis, be konservantų.

Ieškokite vaistinėse.

Atsakykite į klausimus ir patys išbandykite "Decubal" priemonių efektyvumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis