Ypatingi raudoni lūpų dažai – visų moterų svajonė

Moterų svajonė galėtų būti ir Vilniuje ką tik viešėjęs kompanijos „Guerlain“ vizažistas Maxime Poulin. Vis dėlto jis papasakojo apie kitą svajonę – kosmetinės, – kurios neabejotinai įsigeistų bet kuri dama.

Kalbame apie naujutėlaičius kompanijos „Guerlain“ lūpų dažus iš 2012 metų pavasario ir vasaros kolekcijos – „Shine Automatique“.

Pirma, prabangios auksinės spalvos tūbelė jau savaime papuoš jūsų kosmetinę ar rankinę. Ji tokia patogi, praktiška ir jauki, kad malonu ją nešiotis kasdien. Antra, dažai atsidaro ir užsidaro vienu piršto spragtelėjimu. Spragt – ir lūpos žaidžia sodriomis ryškiomis spalvomis, spragt – ir jūs jau dėmesio centre.

Ryškūs raudoni lūpų dažai turėtų atsidurti kosmetinėse šį pavasarį. „Guerlain“ lūpų dažų „Shine Automatique“ galima įsigyti tik salonuose „KristiAna“, 119 Lt

Trečia, jie tinka absoliučiai visoms moterims, nes turi raudonų, mėlynų ir auksinių pigmentų ir šviesą atspindinčių dalelių, taigi „prisiderins“ prie bet kurio atspalvio odos.

Paskatinta „Rouge Automatique“ lūpų dažų sėkmės, „Guerlain“ sukūrė naują lūpų dažų liniją „Shine Automatique“. 12 drąsių, tyrų, skaidrių atspalvių kviečia drąsiau negu bet kada žaisti spalvomis

Kad tai tiesa, galiu patvirtinti pati: niekaip neišsirinkdavau tinkamo raudono atspalvio (mano oda labai blyški), todėl ryžausi išbandyti M. Poulin rekomenduojamus „Shine Automatique“.

Iš 12 naujų atspalvių (paletėje – spalvos nuo aistringos, švelnios raudonos, drąsios ir švytinčios oranžinės iki aukštakulnių rožinės, sodrios fuksijų, švelnios violetinės ir pudrinės rusvos) jis man išrinko Nr. 121 – „Rouge d’Enfer“, nei šiltą, nei šaltą, o tikrą raudoną.

Anot M. Poulin, šią lūpų dažų spalvą labai mėgsta prancūzės, tačiau ji puikiai tiktų ir lietuvėms

Rezultatu buvau labai patenkinta, o lūpų makiažas laikėsi iki pat vakaro (lūpų labai nesaugojau, visą dieną laksčiau iš vieno interviu į kitą, gėriau sultis, kavą, valgiau).

Man patiko, kad lūpų dažai tikrai drėkina lūpas (gamintojai žada, kad jau pirmą kartą panaudojus šiuos lūpų dažus, drėgmės padaugėja net 38 proc.), jie yra skaidrūs („Shine Automatique“ sudėtyje yra skaidrių kristalų, o ne įprastų klasikinių baltų, pigmentų), todėl visai kitaip žvilga ir neapsunkina lūpų. Jausmas, jog lūpos nė nepadažytos!

 

Maxime Pouline neabejoja: šie ryškūs tarsi pavasario gėlių puokštė lūpų dažai tikrai taps visų moterų trokštamu mados aksesuaru. Tarptautinės „Guerlain“ vizažistų komandos narys žino, ką kalba: jis kuria podiumų makiažus ir dirba mados savaičių užkulisiuose, todėl pirmas sužino naujausias makiažo tendencijas ir noriai jomis dalijasi su mumis.

 

Dar viena „Guerlain“ pavasario ir vasaros staigmena – modernus ir šiuolaikiškas blakstienų tušas „Noir G de Guerlain“, tikra kosmetinės puošmena.

 

Šis tušas tobulai ilgina, riečia ir storina blakstienas, tačiau labiausiai akį traukia jo pakuotė: joje yra įmontuotas veidrodėlis (taigi tušu perbraukti blakstienas galite bet kur ir bet kada) ir keičiama tušo kapsulė (kaskart nereikės pirkti naujos tūbelės, pakaks įsigyti papildą). Tušas telpa į delną, todėl jį labai patogu nešiotis. Be to, šis tušas kvepia gėlėmis!

 

Tušo pakuotės dizainą sukūrė garsus juvelyras Lorenz Bäumer (mados namams „Louis Vuitton“ jis kūrė juvelyrinių dirbinių kolekciją „L’âme du Voyage“)

„Anksčiau buvo labai madingi lūpų blizgiai, tačiau jau šeštą sezoną makiažo madas diktuoja lūpų dažai, populiariausia priemonė. Ryškinti lūpas ir toliau išliks madingiausia tendencija“, – išduoda garsus vizažistas ir pataria visoms moterims drąsiai išbandyti madingiausią šio sezono spalvą – raudoną.

Pirmuosius lūpų dažus „Guerlain“ sukūrė 1878 metais (1936 m. pristatė pirmuosius išsukamus lūpų dažus) ir nuo ši priemonė tapo madingiausiu aksesuaru. Raudona spalva turi patį ilgiausią matomos šviesos bangos ilgį, ji patraukia akį ir yra iš esmės gundanti. Aistringa ir šelmiška – ji visais laikais mėgstamiausia moterų lūpų spalva. Ją prisijaukinti tikrai nesudėtinga.

Daugiau naujausių makiažo tendencijų ir makiažo meistro M. Poulin patarimų ieškokite gegužės mėnesio žurnalo „Moteris“ numeryje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis