Pagalba slenkantiems plaukams

Plaukų slinkimas tam tikrais gyvenimo tarpsniais paliečia tiek vyrus, tiek moteris. Jis gali varginti iš pirmo žvilgsnio visiškai sveikus žmones ar būti kaip vienas iš kitų susirgimų simptomų. Be abejonės, moterys į plaukų slinkimą reaguoja žymiai skaudžiau. Vyrams padeda visuotinai priimtina nuomonė, kad vyriško tipo plikimas – natūralus procesas.

 

Pirmą kartą gyvenime pajutus plaukų slinkimą, nereikėtų iš karto pulti į neviltį. Tai gali būti tiesiog organizmo apsauginė reakcija į kažkokį netolimoje praeityje (prieš 3-4 mėnesius ar net pusę metų) buvusį įvykį. Pavyzdžiui, aukšta kūno temperatūra, sergant virusine ar bakterine infekcija, buvusi chirurginė intervencija, gimdymas ar kontraceptinių tablečių nutraukimas. Dažniausiai ieškodami plaukų slinkimo kaltininko pagalvojama apie kelių paskutinių savaičių ar daugiausiai mėnesio senumo įvykius. Neretai dėl to kaltiname plaukų dažymą, cheminį sušukavimą, ilgalaikį tiesinimą ar naujai įsigytą plaukų priežiūros priemonę (šampūną, kondicionierių). Tačiau reikia nepamiršti, kad sutrikdžius plauko augimą, pirmiausiai jis pereina į ramybės stadiją, trunkančią 3-4 mėnesius.Tik tuomet žmogus pamato akivaizdžius anksčiau įvykusio proceso padarinius.

 

Plaukų slinkimo priežastys:

* Nereikėtų stebėtis, jei plaukai pradeda kristi po alinančių, nesubalansuotų dietų ar tiesiog drastiškai pakeitus mitybos įpročius.

* Dauguma žmonių kasdien vartoja įvairius medikamentus. Daugybė vaistų, naudojamų kardiologijoje, gastroenterologijoje, endokrinologijoje, onkologijoje, taip pat psichiatrijoje, įtakoja plaukų augimo ciklą. Netgi ilgą laiką vartojant didesnėmis dozėmis vitaminą A gali pradėti slinkti plaukai, ir kartais labai stipriai.

* Jaunoms moterims plaukai periodiškai gali slinkti dėl geležies arba folinės rūgšties trūkumo sukeltos mažakraujystės.

* Reikėtų įvertinti ir žalingų įpročių sukeliamus padarinius. Yra duomenų, kad per dieną surūkant 20 ar daugiau cigarečių tikrai neišvengsime padidėjusio plaukų kritimo.

* Ir, žinoma, stresas - kasdieniniai, ilgalaikiai ar momentiniai stiprūs emociniai sukrėtimai taip pat sukelia plaukų slinkimą.

 

Kaip elgtis?

Skubėti pas gydytoją, ar numoti ranka ir palikti viską savieigai? Be abejo, visiems atvejams vieno recepto nėra. Jei nuolat pasikartojantis plaukų slinkimas sutrikdo kasdieninį gyvenimą, žinoma, reikėtų ieškoti gydytojo pagalbos.

Jei plaukų slinkimas įvyksta pirmą kartą gyvenime ar kartojasi kas keleri metai, reikėtų pergalvoti savo kasdienį gyvenimą, mitybos įpročius, peržiūrėti naudojamas plaukų priežiūros priemones. Yra įrodyta: tam, kad plaukų šaknys užaugintų sveikus, gyvybingus plaukus, sunaudojama 800 % daugiau energijos, nei reikia besiilsinčioms šaknims.

 

Vienas iš sprendimo būdų galėtų būti šampūnai su aktyviu kofeino kompleksu. Į jų sudėtį įeinantis kofeinas sulėtina energetinės medžiagos (cAMP) nykimą, taip grąžindamas energiją plauko šaknims. Jis prailgina plauko augimo ciklą, sustiprina plaukų augimą, aktyvuoja plaukų svogūnėlius. Naujausias šios linijos produktas šampūnas dažytiems bei nualintiems plaukams "Plantur 21" papildytas tokiais vertingais mikroelementais, kaip biotinas, kalcis, magnis, cinkas.

 

PLANTUR 21 - kad geriau augtų nusilpę plaukai

Plaukai prastai auga? Per anksti iškrinta? Jaunos moterys su šiais nemalonumais susiduria dažniau, nei būtų galima manyti. Neretai taip nutinka dėl to, kad aktyviai augančių plaukų šaknys negauna pakankamai energijos. Kad išaugintų sveikus, gyvybingus plaukus, aktyvios plaukų šaknys sunaudoja daugiau energijos negu besiilsinčios. Šio energijos proceso pusiausvyra gali būti lengvai sutrikdyta dėl egzaminų, streso darbe arba asmeninių problemų. Iš dalies įtaką daro ir maistinių medžiagų trūkumas dėl nesubalansuotos mitybos ar dietos, kurios laikomasi norint atsikratyti nereikalingų kilogramų.Jeigu priežastys yra net kelios, gali pradėti trūkti energijos ir mikroelementų, tada plaukai blogiau auga, ima slinkti. Nuo to galima apsisaugoti reguliariai trenkant plaukus "Plantur 21 Nutri-Caffeine" šampūnu. Jo maitinamųjų medžiagų kompleksas su kofeinu padeda užkirsti kelią energijos trūkumui. Taip pat efektyviai veikia vertingi mikroelementai biotinas, magnis, kalcis ir cinkas.

PLANTUR 39 - pagalba plaukams įkopus į penktąją dešimtį

Moters plaukų šaknis saugo labai didelė moteriškųjų lytinių hormonų (estrogenų) koncentracija. Sutrikus hormonų pusiausvyrai, ir sumažėjus estrogenų kiekiui, padidėja vyriškojo lytinio hormono (testosterono) įtaka. Tai dažniausiai atsitinka ypatingu moterims laiku , pvz. artėjant menopauzei bei jos metu. Padidėjusi testosterono įtaka lemia plaukų išvaizdos pakitimus. Testosteronas neigiamai veikia plaukų šaknis ribodamas energijos tiekimą – plaukai pradeda slinkti, tampa ploni, pradeda matytis galvos oda, pasislenka plaukų augimo riba.Kofeinas, kurio yra šio šampūno sudėtyje, sumažina neigiamą testosterono poveikį ir aktyvuoja plaukų šaknis. Trenkant galvą, veiklioji medžiaga įsiskverbia į pačius plaukų folikulus ir po 120 sekundžių pradeda juos veikti. Jau po pirmo plovimo plaukai tampa pastebimai puresni ir tvirtesni. Sudėtyje yra izoflavonų (fitoestrogenų), išgautų iš baltosios arbatos, kurie sustiprina galvos odos ir plaukų šaknų atsparumą.

 

Taip pat gamintojai dar siūlo "PLANTUR 39" šampūną su kofeinu dažytiems ir pažeistiems plaukams, toniką plaukams su kofeinu ir kondicionierių:

 

 

 

 

„Plantur 21" ir „Plantur 39" galite ieškoti vaistinėse. Tačiau šį kartą turite unikalią galimybę dalyvauti konkurse ir išbandyti kokybiškas PLANTUR priemones nuo plaukų slinkimo!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis