24 karatų auksas ant veido – naujausias mados klyksmas

Naujausia įžymybių užgaida – 24 karatų aukso kaukė veidui.

Auksas kosmetologijoje – ne naujiena. Egipto valdovė Kleopatra mėgo ne tik pieno vonias, bet ir gryno aukso kaukes. XXI amžiuje aukso „dribsniais“ ant veido mėgaujasi dizainerė Victoria Beckham – tai esą padeda išsaugoti jaunystę.

Japonijoje gryno aukso kaukės – naujausias mados klyksmas. Iš ten naujoji tendencija atkeliavo ir į Jungtinę Karalystę: grožio salonuose ir kosmetikos parduotuvėse jau galima įsigyti „Jamela Skin Care“ linijos produktą – prabangią 24 karatų aukso ir kolageno veido ir kaklo kaukę.

Be antioksidacinių savybių turinčio aukso, kolageno, kaukės sudėtyje yra ir grožio vitaminu vadinamo vitamino E, rožių eterinių aliejų, elastino, – žodžiu, visas kokteilis jauninamųjų medžiagų, kurios ne tik drėkina odą, bet ir jaunina.

Viskas, ką tereikia daryti, atplėšti kaukę ir uždėti ją ant veido. Jaučiate, kaip jaunėjate? Prabangiosios kaukės gamintojai tvirtina, kad aukso kaukė dešimt kartų greičiau atlieka savo darbą negu paprastos kaukės. Pakanka 30 min., kad pajustumėte šio 24 karatų stebuklo poveikį.

Na, o kiek gi kainuoja auksinis bilietas į traukinį, grąžinantį į jaunystės laikus? 5 vnt. – 37,50 svarų sterlingų (kiek daugiau nei 162 Lt).

Daugiau apie „auksinę“ kosmetiką:

Auksas ne tik puošia, bet ir puoselėja grožį

Kosmetika ir net kvepalai žėri auksu

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis