10 patarimų nuostabiems plaukams puoselėti

Plaukai – tai moters karūna, kurią reikia nešioti aukštai iškėlus galvą. O ką daryti, jei karūną norisi pridengti kepure? Keli elle.com patarimai, kurie padės pagerinti plaukų išvaizdą.

1. Plaukų trinkimo pabaigoje panaudojusios kondicionierių, perplaukite juos šalta vandens srove. Tai apsaugos nuo susigarbanojimo ties šaknimis džiovinant.

2. Ką tik išplauti plaukai yra lengvai pažeidžiami, todėl jų nereikėtų stipriai šukuoti. Verčiau palaukti, kol pradžius.

3. Džiovindamos plaukus, venkite karščiausios džiovintuvo srovės, ypač tuo metu, kai naudojate kitą karštą plaukų formavimo įrankį.

4. Džiovintuvą laikykite 15–20 cm atstumu nuo plaukų. Stenkitės srovę nukreipti žemyn, kad plaukai nesusigarbanotų ties šaknimis.

5. Jei džiovinsite galvą nuleidusios žemyn, plaukų apimtis padidės, jie atrodys puresni.

6. Šukuokite medinėmis šukomis ar šepečiu natūraliais šereliais – taip sumažinsite žalą plaukams.

7. Jei plaukus tiesinate, nepamirškite prieš tai panaudoti serumo nuo garbanojimosi. Rinkitės tokį, kuris apsaugotų plaukus ir nuo karščio tiesinimo metu.

8. Jei norite didžiuotis ilgais sveikai atrodančiais plaukais, juos reikėtų kas 6–8 savaites reguliariai pakirpti, o galiukus bent kas antrą dieną patepti drėgmę padedančia išlaikyti priemone.

9. Plaukų priežiūros priemonės nepadės, jei nuolatos patirsite stresą ar nesuderinsite mitybos. Dėl šių neigiamų veiksnių plaukai silpnėja, praranda spalvą ir išsausėja.

10. Vasarą būtinai naudokite apsaugos nuo saulės priemones plaukams – taip ne tik padėsite išlaikyti plaukus sveikus ir žvilgančius, bet ir spalva ilgiau laikysis (jei plaukus dažote).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis