Somalio gražuolė Iman

Legendinis dizaineris Yve'as Saint Laurentas svajonių moterimi įvardijo modelį Iman.


Ne vieną svaigino jos išraiškingas, skulptūrišku vadintas grožis: didinga poza, ilgas ir grakštus kaklas, aukšti skruostikauliai ir moteriška elegancija. Dar studijuodama Nairobio universitete, ji tapo netikėtu atradimu fotografui Peteriui Beardui, mados pasaulį mergina šturmavo septintajame dešimtmetyje.

Netrukus ji persikėlė į Niujorką, tuometiniame mados pasaulyje dominavo atletiški modeliai, o Iman žavėjo egzotiška išvaizda ir tapo ne vieno dizainerio mūza.

Bet Iman modelio karjera neapsiribojo, jos veiklos sąrašas ilgas: reklaminės kosmetikos kampanijos su garsiausiais ženklais, asmeninė kosmetikos linija, socialinės reklamos, labdaros organizacijos, vaidmenys kine bei serialuose ir kelios knygos. 2010 metais Amerikos mados dizainerių taryba Iman suteikė „Fashion Icon“ (mados simbolio) titulą.

Garsioji manekenė žurnalui „Allure“ atskleidė kelias savo grožio paslaptis.

Pasirodo, Iman kasdien naudoja kremą nuo saulės, kurio apsauginis filtras net SPF50. Iš pradžių ji ir pati dvejojo tokiu kosmetologės patarimu, tačiau dabar gražuolė teigia, kad tai buvo puikus pasiūlymas.

Aktorė renkasi bronzinio atspalvio pudrą, pasak jos, tokia tinka visiems odos atspalviams. Paprastai Iman įsigyja skaistalus, kuriuose yra trys astpalviai: rausvas ir pora rusvų, jais lengva modeliuoti veidą.

Manekenė kuo dažniau naudoja drėkinamąsias kaukes, šios atgaivina odą ir suteikia jai švytėjimo.

Iman sako vengianti kreminės pudros, verčiau renkasi skystos konsistencijos maskuoklį. Tokiu sako maskuojanti tamsesnius ratilus paakiuose ir veido dėmes. Pataria rinktis maskuoklį, kuris gerai įsigeria į odą ir nesubėga į raukšles.

Ar verta pasitikėti Iman, spręskite Jūs. Iman 57 metai, o ji spinduliuoja jaunyste ir džiaugiasi gyvenimu.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis