Jaunystę grąžinančios naujovės!

Kiek daug galima pasiekti prekiaujant kosmetika tiesiogiai, įrodo kompanija AVON. Vienas populiariausių jos prekių ženklų „Anew“ gyvuoja jau 20 metų. Šia proga kompanija pristato pirmąsias rinkoje priemones su molekule A-F 33: linijos „Anew Clinical“ veido ir odos aplink akis serumus.

Kompanija AVON kartu su portalu moteris.lt vasaros pabaigoje paskelbė konkursą, kuriame ragino pasidalyti grožio paslaptimi. Kaip puoselėja jaunystę, papasakojo daugiau nei pusšimtis mūsų skaitytojų. Apdovanotos net keturios daugiausia balsų surinkusios dalyvės. Jos džiaugėsi prekių ženklo „Anew“ grožio priemonių rinkiniais, o AVON komisijos išrinkta klaipėdietė verslininkė Kristina Klišauskienė – žurnalo „Moteris“ redakcijos rengta profesionalia asmenine fotosesija.

Verslininkė K. Klišauskienė laimėjo profesionalią asmeninę fotosesiją. Nuotrauka – Agnės Gintalaitės. Makiažas ir šukuosena – Julijos Estko. Stilius – Justės Kubilinskaitės. Drabužiai – iš parduotuvės „Mango“ 

Konkurso nugalėtoją 36-erių metų Kristiną Klišauskienę kalbinome apie grožį, įkvėpimą ir gyvenimo džiaugsmą. Šiuo metu ji gyvena tarp Lietuvos ir Pietryčių Azijos, kartu su gyvenimo draugu plėtoja bendrą verslą. Vasaras Kristina leidžia Lietuvoje, čia atsikvepia nuo Tailando karščių, susitinka su artimaisiais.

Kas Jums yra grožis?

Tai labai subjektyvus dalykas. Man gražu tai, kas nekasdieniška, neįprasta. Gražūs yra protingi, charizmatiški žmonės. Žinau viena – visi norime būti gražūs ir matyti grožį aplink save. Esu įsitikinusi, kad jis žmogaus gyvenime reiškia tikrai daug.

Kas yra graži moteris?

Aktorė Monica Belluci. Ji – tikras grožio ir moteriškumo įsikūnijimas. Ji tobula.

Kokia Jūsų grožio paslaptis?

Vartoju labai mažai dekoratyvinės kosmetikos ir miegu ne mažiau kaip 8 valandas. Kasdien kruopščiai valau veidą (kosmetiniu pieneliu ir toniku), ir tai padaryti stengiuosi būtinai iki 6 valandos vakaro.

Ar esate išbandžiusi AVON kosmetiką?

Be abejo. Vertinu AVON kosmetikos produktus kaip aukštos kokybės ir veiksmingus. Taip pat geras kainos ir kokybės santykis.

Kaip manote, kokia kosmetikos priemonė yra svarbiausia?

Negalėčiau išsiversti be drėkinamųjų priemonių. Visus metus vartoju ir saugančias nuo saulės.

Kas Jus įkvepia, kelia šypseną?

Mano 85-erių metų močiutė. Ji – paprastas kaimo žmogus, bet be galo šviesus, gyvybingas ir geras. Džiaugiuosi, kad ją turiu.

Ką manote apie chirurgines intervencijas dėl grožio? Esate už ar prieš?

Prieš. Žinoma, nematau nieko bloga, kai moterys didinasi krūtinę, nes blogai jaučiasi, tačiau manęs to daryti nepriverstų niekas: manau, kad kiekviena intervencija turi šalutinį poveikį. Kas kita yra rekonstrukcinė operacija po patirtų traumų, nelaimingų atsitikimų ar onkologinių padarinių. Šiuo atveju chirurginė intervencija netgi būtina.

Puoselėti tai, ką turime

Tai skatina ir kompanija AVON. Būtent linijos „Anew Clinical“ produktai yra dermatologų atliekamų jauninamųjų procedūrų alternatyva. Prekių ženklo „Anew“ 20-mečio proga AVON sukūrė du naujus „Anew Clinical“ gaminius su molekule A-F 33 – serumus odai apie akis ir veidui jauninti. Atestuota dermatologė medicinos daktarė Cheryl Karcher teigia, kad šios priemonės – tarsi naujas odos senėjimo procesą stabdančios kosmetikos standartas. Molekulė A-F 33 veikia visai kitaip nei įprasti tokios kosmetikos komponentai retinolis ar AHA – ji neleidžia blokuoti kolageno ir spartina šio gamybą.

Prekių ženklo „Anew“ 20-mečio proga AVON sukūrė du naujus „Anew Clinical“ gaminius su molekule A-F 33 – serumus odai apie akis (k.) ir veidui jauninti

Odos aplink akis serumas su molekule A-F 33 ypač lengvas, jį galima vartoti kartu su makiažo priemonėmis. Gaminys patikrintas ir dermatologų, ir oftalmologų. Siekiant geriausių rezultatų, serumą reikėtų tepti ryte ir vakare. Jis tinka ir toms, kurios nešioja kontaktinius lęšius. Veido serumas taip pat lengvas, puikiai tepamas, tinka jautriai odai. Šie produktai raukšles lygina net 3 aspektais: mažina jų kiekį, gylį ir ilgį.

Neseniai atliktais tyrimais (jų autoriams įteikta Nobelio premija) nustatyta, kad organizmas gamina tam tikras medžiagas, blokuojančias baltymų gamybą. Tad itin pažangiomis technologijomis galima nuslopinti baltymus neigiamai veikiančių medžiagų aktyvumą – taip skatinama gamintis kolageną, o nuo šio priklauso odos elastingumas. Taip veikia ir komponentas A-F 33 – padeda palaikyti reikiamą kolageno lygį ir išsaugoti odą elastingą.

Švęskime prekių ženklo „Anew“ jubiliejų kartu ir rudenį pasitikime atjaunėjusios!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis