Ievos Stasiulevičiūtės pokyčiai: iš ilgaplaukės tapo išdykėliška trumpaplauke

Kad įvaizdį pakeisti kur kas paprasčiau nei galima įsivaizduoti, galima buvo įsitikinti grožio salono „Kukla Beauty Box“ vakarėlio metu.

Tuo savo akimis įsitikino galybė „Kukla Beauty Box“ salono svečių ir klientų. Vakaro metu pristatytos „Balmain Paris“ priemonės, skirtos plaukų priežiūrai bei formavimui.

Kęstas Rimdžius
Organizatorių nuotr.

Simona Burbaitė
Simona Burbaitė
Organizatorių nuotr.

Inga Bytautė
Inga Bytautė
Organizatorių nuotr.

Vakaro pradžioje pasirodžiusi su ilgų plaukų uodega, prisegta prabangiu plaukų aksesuaru, laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė netrukus sėdo į „Balmain Paris“ meistro kėdę. Publika nespėjo net aiktelėti, kai po akimirkos meistras nuplėšė Ievos plaukų uodegą palikdamas moterį su trumpute šukuosena.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Visa paslaptis – prisegamos plaukų sruogos. Jas naudojant bei plaukus formuojant įvairiomis priežiūros priemonėmis Ieva netruko „įgyti“ kirpčiukus, jai buvo suformuota išdykėliška it vėjo sutaršyta trumpų plaukų šukuosena.

Organizatorių nuotr.

Kirpimo meistrui atsidavė ir stilistė Austėja Jablonskytė. Jai taip pat buvo prisegti ir suformuoti stilingi kirpčiukai. Stilistė prisipažino niekada gyvenime jų neturėjusi, tačiau publika nutarė vienbalsiai: „Tinka. Ir net labai!“

Organizatorių nuotr.

Padrąsintos puikių pavyzdžių įvaizdžio pokyčiams ryžosi ir kelios vakaro viešnios.

Vakaro akimirkos:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis