Pakaks dažytis ryškiai! Madingas švelnus ir romantiškas makiažas

Grožio pasaulyje įsivyrauja švelnumas ir romantika, o fatališkos moters įvaizdis nustumiamas šalin.

Subtilus makiažas populiarėja, net pramoginiuose renginiuose, kur, rodos, įspūdį palieka tik sodrus makiažas, ekranų žvaigždės vengia ryškaus įvaizdžio. Madingos švelnios pastelinės spalvos, naujiena – vaiskūs ir gaivūs atspalviai.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Buzzfoto/Scanpix
Vokų šešėliai
Vokų šešėliai "RMK" (polyvore.com archyv. nuotr.)
Gamintojo nuotr.
Scanpix

Mados namai „Michael Kors“ pristatė 7-uoju dešimtmečiu alsuojančią kolekciją, tad ne veltui buvo parinktas ir to laikmečio makiažas. Manekenių veidus puošė moderni garsiam modeliui Twiggy (7-ojo deš. stiliaus pažiba) būdingo makiažo interpretacija – vizažo meistrai vokų vidurius paryškino  vaiskiais mėlynais ir žaliais šešėliais. Žaismingas makiažas papildė M.Korso 2013 m. pavasario ir vasaros kolekciją, suteikė kitoniškumo.

"Michael Kors"
AFP/Scanpix

Vaiskų akcentą rinkosi ir mados namai „Missoni“, jų šiltojo sezono kolekcijoje modeliai gundė neoninėmis rausvų atspalvių lūpomis.

"Missoni"
Scanpix
Lūpų pieštukai:
Lūpų pieštukai: "Bite", "Clinique", "NARS" (polyvore.com archyv. nuotr.)
Gamintojo nuotr.

Sodresnis akcentas harmoningai atrodo tuomet, kai likęs makiažas tarytum nepastebimas – neryškūs antakiai, sutvarkyta veido oda, šviesios, kūno atspalviais paryškintos akys. Tokiu makiažu žavisi ne viena Holivudo gražuolė: aktorės Jessica Alba, Keira Knightley, atlikėjos Demi Lovato, Katy Perry ir kitos.

Jessica Alba
Jessica Alba
Reuters/Scanpix
Vokų šešėliai
Vokų šešėliai "Bobbi Brown" (polyvore.com archyv. nuotr.)
Gamintojo nuotr.
Keira Knightley
Keira Knightley
Reuters/Scanpix

Taip pat madingas ir vadinamasis nude makiažas, kai veidas atrodo natūraliai, šešėlių beveik nesimato, o lūpos paryškintos kreminių atspalvių blizgesiais ar matiniais lūpų dažais.

"Rag & Bone"
Scanpix
Karlie Kloss
Karlie Kloss
AP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis