Stilingas kuodas – ne tik vakarui

Subtilus ir elegantiškas kuodas – viena madingiausių šio sezono šukuosenų. Vienos tokius sukasi prašmatniems vakarėliams, o kitos jais puošiasi kasdien. Kaip greitai ir paprastai susirišti stilingą kuodelį?

Visų pirma reikėtų iššukuoti plaukus ir susirišti vadinamąją ponio uodegėlę ant pakaušio, toje vietoje, kur norėsite kuodelio.

Jei jūsų plaukai plonesni, padalinkite uodegėlę į 3 sruogas ir kiekvieną iš jų šiek tiek pavelkite suteikdama apimties.

Kiek pašukavusios uodegėlę, padalinkite ją į 2 dalis. Pradėkite sukti sruogas paeiliui apie gumelę (bazę), kuri laiko ponio uodegą. Jei norite laisvalaikio kuodo, leiskite plaukams šiek tiek išsipašyti, kuodelį formuokite laisviau, atsainiau. Jei tikslas – glotnus kuodas, rūpestingai suvykite sruogas tarpusavyje ir tik tada vyniokite apie bazę.

Nevaržykite savęs, sukdamos kuodą atrasite įdomių variantų. Galite ponio uodegėlę dalinti, pavyzdžiui, į 3 dalis, tuomet jas supinti į kasą ir susukti kuodą. Jei tokį suksite nespausdamos plaukų, kuodas bus bohemiško stiliaus, didesnės apimties. Jei plaukus vyniosite kietai ir skrupulingai – suformuosite elegantišką vakarinį kuodą.

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Reuters/Scanpix
Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Reuters/Scanpix

Kuodų variantų – galybė, išsirinkite tinkamiausią jūsų plaukams, anaiptol ne visoms pavyks pasidaryti masyvius kuodus, kokiais didžiuojasi ekranų žvaigždės. Tačiau tai ne bėda, grožio prekių salonuose galite įsigyti specialių kempinėlių, kurios padeda suteikti apimties ir suformuoti nepriekaištingą kuodą.

Rooney Mara
Rooney Mara
AP/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis