Kaip sukurti išraiškingą katės žvilgsnį

Katės žvilgsnis išpopuliarėjo dar penktajame dešimtmetyje, o šiandien riesta juoda linija virš blakstienų jau tapo klasika. Kokią priemonę rinktis, kad lengvai ir greitai nubrėžtumėte akių kontūrą.

Pasak garsaus vizažisto R.Džonsono, yra 4 pagrindinės akių kontūro rūšys: skysta priemonė, sausa, riebi ir pati populiariausia – akių pieštukas.

Jessica Alba
Jessica Alba
Reuters/Scanpix

Skystą akių kontūrą dažnai naudoja jaunos merginos, linija brėžiama specialia plunksnele, kuri padeda užriesti koketiškus galiukus išoriniuose akių kampučiuose. Ši priemonė yra patvariausia, ypač intensyvi, deja, reikia ilgėliau palaukti, kol nudžius. Skystu akių kontūru lengva užmaskuoti priklijuojamų blakstienų kraštelį. Atminkite, kad skysta priemone nederėtų ryškinti apatinės blakstienų linijos – atrodysite nenatūraliai.

Shutterstock nuotr.
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Mavrixonline/Scanpix

Būna ir sausa kontūro priemonė, ji atrodo tarytum presuota pudra, o tepti reikėtų sudrėkintu teptuku. Ši priemonė tinkamiausia toms, kurios nėra išlavinusios rankos, su ja dirbti paprasčiau nei su skysta, o rezultatas itin panašus.

Mažyčiame kremo indelyje parduodama riebi akių kontūro priemonė. Ši taip pat brėžiama drėgnu teptuku, džiūsta greičiau nei skysta, tad yra mažesnė tikimybė išsitepti akis.

Taylor Swift
Taylor Swift
Reuters/Scanpix

Akių pieštukas – bene populiariausia priemonė ryškinti akims, juo naudotis paprasta, o rezultatas pasiekiamas greitai. Patogiausi yra minkštesni pieštukai, tokiais sklandžiai nupiešite grakštesnę liniją, žinoma, esama įvairių tekstūrų, tad galite išsirinkti tinkamiausią. Tačiau svarbu, kad pieštukas nebūtų per minkštas, tuomet nubrėžta linija gali nutekėti, per greitai išsiskaidyti ir ištepti voką. Pirkdamos akių pieštuką atkreipkite dėmesį, kad jis būtų atsparus vandeniui – tokie patvaresni.

Akių pieštukas „Color Riche Le Smoky“ („L‘Oréal Paris“)
Akių pieštukas „Color Riche Le Smoky“ („L‘Oréal Paris“)
Gamintojo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis