Kaip suformuoti idealius antakius? (Video)

Kas nenorėtų idealiai sutvarkytų antakių? Šįmet raiškūs ir tvarkingi antakiai - viena populiariausių grožio tendencijų, deja ne visos esame tokiais apdovanotos. Pasak vizažistės S.Vucetaj, tai ne bėda.

Tarp makiažo meistrės Sanios Vucetaj klienčių ne tik atlikėja Rihanna, bet ir egzotiškų kraštų princesės, tad į jos patarimus tikrai verta atkreipti dėmesį. Kaip suformuoti nepriekaištingą antakių arką ir suteikti jiems svarumo?

1.Antakiai turėtų prasidėti vietoje, kur menamas žemyn nuleistas vertikalus brūkšnys liestųsi su nosies šnerve. 

2. Prieš pešiojant antakius reikėtų paryškinti jų formą, kad nenuklystumėte per toli. Jei antakį padalintumėte į tris dalis, aukščiausias taškas turėtų būti, kur kertasi antras ir trečias trečdaliai. 
Antakio pabaiga turėtų būti tame pačiame aukštyje, kur ir pradžia.

3. Nusipiešus norimą antakių formą, juos reikėtų sušukuoti specialiu šepetėliu. Tokių paprastai galima įsigyti kosmetikos prekių parduotuvėse, tiks ir nebenaudojamo blakstienų tušo gerai išplautas ir nusausintas šepetėlis. Antakius reikėtų šukuoti pagal jų augimo kryptį.

Shutterstock nuotr.

4.Tarpelius tarp plaukelių užpildykite tinkamo atspalvio pieštuku (pieškite mažais brūkšneliais). Kai išryškės antakių forma ir linija, pasimatys ne vietoje likę plaukeliai, kuriuos reikėtų pašalinti. Ypač svarbu prisiminti, kad plaukelių, esančių virš antakio, pešioti nerekomenduojama - jie neatauga tokie, kokie buvo, deformuojasi.

5. Pešiodamos plaukelius po apatine antakių arka, kas kiek laiko atsitraukite nuo veidrodžio ir įvertinkite rezultatą iš tolimesnio atstumo, patarimus žurnalui ''Elle'' dėsto S. Vucetaj. Po antakių arka, nuo antakio pradžios iki aukščiausio taško, turėtų eiti tiesi įstriža linija, ją patikrinti galite pridėjusios, pavyzdžiui, dantų krapštuką, tuomet pamatysite ar plaukelių trūksta, o galbūt liko dar neišpešiotų. Jei trūksta - teks tarpelius užmaskuoti pieštuku.

6. Sutvarkytus antakius dar kartą peršukuokite, jei atrodo per blankūs, galite patamsinti šešėliais, tačiau nepersistenkite. Kad antakiai ilgiau išsaugotų formą, juos patariama patepti specialiu vašku ar bespalviu geliu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis