3 pavasariškos lūpdažių spalvos, tinkamos kiekvienai

Po apsnūdusios žiemos, kai kosmetinėje dominavo švelnios, rusvos ar sodrios bordo spalvos, atėjo metas pasidžiaugti ryškesniais atspalviais. Pasak vizažistų, vaiskūs ir nuotaikingi lūpų dažai palieka neišdildomą įspūdį ir tinka daugumai moterų.

Šįmet madingiausi bus matiniai lūpų dažai, blizgius patariama palikti šventėms ar šaltesniam metui. Pavasarį ir vasarą sodrių spalvų matiniai lūpdažiai atrodys efektingai ir gaiviai, svarbu tinkamai paruošti lūpas prieš dažant. Reikėtų pašalinti negyvą odelę, lūpas patepti balzamu ir švelniai pamasažuoti, pavyzdžiui, dantų šepetėliu. Norėdama dažus paskirstytui tolygiai, darykite tai specialiu teptuku. Tuomet krašteliai bus aiškesni, o spalva turtingesnė ir sodresnė nei dažantis tiesiog lūpdažiu. 

Realybės šou aktorė Kelly Osbourne
Realybės šou aktorė Kelly Osbourne
Sipa Press/Scanpix

Oranžinė
Oranžiniai lūpų dažai bus vieni geidžiamiausių šį pavasarį ir vasarą. Sodrus ir ryškus oranžas tinkamiausias toms, kurių oda tamsesnė, švelnesni vaiskūs atspalviai tiks šviesiaodėms. Tokie lūpų dažai yra gana ryškus akcentas, tad patariama akis ryškinti subtiliai, vengti spalvingų vokų šešėlių, užteks blakstienų tušo ar juodo akių kontūro.
Lūpų dažai
Lūpų dažai "Yves Saint Laurent" (polyvore.com archyv. nuotr.)
Gamintojo nuotr.
Aktorė Fan Bingbing
Aktorė Fan Bingbing
Reuters/Scanpix

Koralų spalva
Jei oranžinė atrodo per ryški, išbandykite rausvesnį koralų atspalvį. Pavasarį jis atrodys gaiviai ir lengvai. Švelnūs koraliniai lūpų dažai taip pat tinka daugumai moterų - ir šviesiaplaukėms, ir tamsiaplaukėms. Jei tokius lūpų dažus derinate prie odos atspalvio, atminkite: kuo oda šviesesnė, tuo rausvesnis turėtų būti koralinis lūpdažis, kuo tamsesnė – tuo raudonesnis; jei oda nubučiuota saulės, ieškokite koralų spalvos su oranžiniu atspalviu.
Lūpų dažai
Lūpų dažai "Chanel" (polyvore.com archyv. nuotr.)
Gamintojo nuotr.
Aktorė Amanda Seyfried
Aktorė Amanda Seyfried
AFP/Scanpix

Rausva
Įvairūs rausvi atspalviai ypač tiks šiltesniu metų laiku, lengvi rausvi ar ryškesni tonai gali tapti madingu akcentu. Tokie lūpų dažai pabrėš romantišką įvaizdį arba taps iššūkiu. Kaip pasirinkti tinkamą rausvą spalvą? Reikėtų ieškoti tokios, kurios tonas nėra šviesesnis už jūsų dantenas, kitaip rizikuojate atrodyti kaip iš 9-ojo dešimtmečio.
Lūpų dažai
Lūpų dažai "Shiseido" (polyvore.com archyv. nuotr.)
Gamintojo nuotr.
Aktorė Jessica Alba
Aktorė Jessica Alba
Sipa/Scanpix

Taigi, kvieskite pavasarį į kosmetinę ir atnaujinkite ją viena kita ryškesne spalva – pakels nuotaiką ir suteiks pasitikėjimo savimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis