Greitas grožio triukas – išryškinkime akių spalvą

Kartais išraiškingam žvilgsniui pabrėžti tereikia poros minučių - kaip suteikti akims sodresnę spalvą vienu mostu?

Susikurti tinkamą akių makiažą nėra lengva, daug paprasčiau madinga spalva paryškinti lūpas ar nuotaikingai nusilakuoti nagus, tačiau yra gudrybė, kuri padės nepasimesti spalvų pasaulyje.

Kad sustiprintumėte žvilgsnio išraiškingumą, visų pirma išsiaiškinkite, kokios spalvos yra jūsų akys. Joms padidinti ir atverti reikės spalvoto skysto akių kontūro arba pieštuko, blakstienų tušo ir spalvų rato.

Spalvų ratas (tumblr.com nuotr.)
Spalvų ratas (tumblr.com nuotr.)

Priemonės, kuria ryškinsite žvilgsnį spalva turėtų būti priešinga jūsų akių spalvai. Jei esate mėlynakė, tiks rudas ar bronzinis akių kontūras, jei akys rudos – tamsiai mėlynas, šviesiai rudų akių spalvą pabrėšite žaliu kontūru, o žaliam žvilgsniui tikamiausias bus violetinis. Kad sustiprintumėte išraiškingumo efektą, tamsiaakėms patariama rinktis šviesesnę priemonę, šviesiaakėms – tamsesnę.

"BCBG Max Azria"
Sipa/Scanpix
Akių pieštukai-šešėliai „Master Smoky“ („Maybelline“)
Akių pieštukai-šešėliai „Master Smoky“ („Maybelline“)
Gamintojo nuotr.

Spalvoti akių kontūrai šį pavasarį ir vasarą bus viena iš makiažo tendencijų, žinoma, podiumuose demonstruojami makiažai yra kur kas ryškesni bei dramatiškesni. Tačiau atverti žvilgsnį padės ir subtilių spalvų kontūrinės priemonės. Jei naudojate akių pieštuką, galite jį šiek tiek išsklaidyti teptuku, tuomet žvilgsnis atrodys romantiškesnis ir svajingesnis.

Kerry Washington
Kerry Washington
Reuters/Scanpix

Nubrėžusios elegantišką liniją prie blakstienų, šias nudažykite blakstienų tušu. Taigi, greita ir paprasta, jokių papildomų veiksmų.

Diane Kruger
Diane Kruger
Reuters/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis