6 madingos šukuosenos apvaliaveidėms

Pakoreguoti veido formą padės tinkama šukuosena. Kokią rinktis, kad apskritas veidas taptų idealiu ovalu?

Banguoti plaukai
Sluoksniuotas kirpimas apvaliam veidui suteikia griežtumo, tačiau jo neįrėmina. Neretai turinčios apvalesnį veidą daro klaidą, pasirinkdamos įrėminančią šukuoseną, kuri sutrumpina veido ovalą ir pabrėžia jo apvalumą. Minkštai krintančios ir sluoksniais iškarpytos bangos ilgina veidą, pabrėžia moteriškumą.

Dizainerė ir rašytoja Lauren Conrad
Dizainerė ir rašytoja Lauren Conrad
Buzzfoto/Scanpix

Iškarpyti kirpčiukai
Tinkami kirpčiai taip pat gali vizualiai pakoreguoti veido ovalą. Šiek tiek ilgesni, iškarpyti ir link šonų ilgėjantys kirpčiai pabrėš skruostikaulius, veidas atrodys struktūriškesnis. Tokio stiliaus kirpčiukai pastaruoju metu ypač madingi, jie ne tik įvaizdžiui prideda koketiškumo, veržlumo, bet ir išryškina žvilgsnį, nukreipdami dėmesį nuo apvalesnės veido formos.

Dizainerė Nicole Richie
Dizainerė Nicole Richie
AFP/Scanpix

Retro stiliaus šukuosena
Dainininkė Adele dažnai renkasi papurusią 7-ojo deš. šukuoseną raitytais plaukų galais. Toks retro įvaizdis padeda nukreipti dėmesį nuo plačiausios veido vietos – skruostų, nes šukuosenos svoris perkeltas į apačią (užriestus galus). Šiek tiek pavelti ir viršugalvyje sukelti plaukai veidą ilgina, kuria klasikinio ovalo įspūdį.

Dainininkė Adele
Dainininkė Adele
AP/Scanpix

Nusmailintas pixie kirpimas
Toms, kurių veidas apvalesnis, nereikėtų bijoti trumpų plaukų šukuosenų. Vienas iš madingiausių kirpimų – pixie, tai trumputė berniokiška šukuosena, kurią pamėgo aktorės Emma Stone, Charlize Theron, Ginnifer Goodwin ir kitos ekranų gražuolės. Griežtesnio stiliaus kirpimas išryškins veido bruožus ir šis atrodys ne toks apskritas.

Aktorė Ginnifer Goodwin
Aktorė Ginnifer Goodwin
Sipa/Scanpix

Ilgi ištiesinti plaukai
Tiesūs ir glotnūs plaukai prailgina veidą, padeda maskuoti apvalumą. Didesnį efektą pasieksite, jei kirpėjas palengvins šukuoseną, iškarpydamas plaukus sluoksniais. Tačiau prižiūrėti ilgus plaukus nėra lengva, juos reikia reguliariai pakirpti, maitinti kaukėmis, o galiukus puoselėti aliejais. Tokia šukuosena skirta toms, kurios ne tik nori pakoreguoti veido ovalą, bet ir turi pakankamai laiko plaukų priežiūrai.

Aktorė Penelope Cruz
Aktorė Penelope Cruz
Mavrixonline/Scanpix

Skyrimas per šoną
Šone esantis skyrimas taip pat padės susiaurinti veidą, pavyzdžiui, aktorės Kirsten Dunst veidas – apvalokas, tačiau ji puikiai moka manipuliuoti šukuosenomis. Per šoną perskirti plaukai ir kirpčiukai kuria liaunesnio veido iliuziją. Dėl įvairaus ilgio iškarpymų šukuosena atrodo lengva ir nerūpestinga, ją paprasta prižiūrėti. Skyrimas per šoną bus ypač madingas pavasarį ir vasarą.

Aktorė Kirsten Dunst
Aktorė Kirsten Dunst
Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis