9 grožio taisyklės pagal D.Moore, O.Winfrey, M.Pfeiffer

Trys žavios ekrano moterys pataria atšventusioms 40-metį, kaip amžiaus laikrodį atsisukti atgal ir džiaugtis jaunatviška išvaizda bei energija.

1. Geros išvaizdos raktas – pasitikėjimas savimi. Pačios gražiausios tos, kurios gerai jaučiasi būdamos savimi ir džiaugiasi kiekviena diena.

2. Demi Moore sako, kad gražų kūną išlaikyti jai padeda reguliarios treniruotės ir jėgos pratimai. Tačiau paplušėti sporto salėje ar namie reikia vis dažniau.

Aktorė Demi Moore
Aktorė Demi Moore
Buzzfoto/Scanpix

3. Laikui bėgant makiažas turėtų švelnėti ir šviesėti. Šiltas įvaizdis jaunina, o šaltos spalvos ir tamsūs tonai prideda metų.

4. Makiažui ir šukuosenai galime taikyti taisyklę „mažiau yra daugiau“, tačiau geros išvaizdos įspūdžiui svarbus kokybiškas, šviesą atspindintis makiažo pagrindas, mano aktorė Michelle Pfeiffer.

Aktorė Michelle Pfeiffer
Aktorė Michelle Pfeiffer
Reuters/Scanpix

Kad antakiai būtų išraiškingesni, šiek tiek juos paryškinkite, tik persistengti nereikėtų. Linkį po antakiu patepkite šviesiais šešėliais, tada jos forma bus ryškesnė.

Neignoruokite šukuosenos, nes tinkamas kirpimas gali numesti kelerius ar daugiau metų. Šukuosena turėtų derėti prie veido formos ir figūros, pabrėžti žvilgsnį.

Nemokite ranka į žilus plaukus, gyvybinga jų spalva irgi padės atjaunėti.

Jaunatviškumo pridės elegantiška, gracinga laikysena: ištiesta nugara, atlošti pečiai, kilstelėta galva.

Aktorė Michelle Pfeiffer
Aktorė Michelle Pfeiffer
Scanpix

Pasak laidų vedėjos Oprah'os Winfrey, ypač svarbu spinduliuojanti šypsena, ji padeda pasiekti, ko širdis geidžia. Jei galite, pašviesinkite dantis ir nepamirškite kuo dažniau šypsotis!

TV laidų vedėja Oprah Winfrey
TV laidų vedėja Oprah Winfrey
Reuters/Scanpix

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis