Plaukų dažai iš ateities

Vienas iš sparčiausiai augančių profesionalios plaukų priežiūros ženklų MATRIX dabar siūlo naujovę plaukų dažymo srityje – COLORINSIDER – permanentinius plaukų dažus be amoniako. Dabar šių profesionalių dažų yra ir Latvijoje (Lietuvoje, Estijoje) – teiraukitės grožio salonuose ir kirpyklose.

COLORINSIDER inovatyvi technologija užtikrina modernų dažymo rezultatą, pačią geriausią plaukų apsaugą ir komfortą dažymo proceso metu. Be to, šių dažų kaina yra ypač patraukli – tai naudinga tiek kirpėjams, tiek jų klientams. Kuo COLORINSIDER dažai ypatingi?

Inovatyvi technologija: COLORINSIDER įleidžia dažų pigmentus tiesiai į plauko centrą nauja patentuota technologija – COLOR INJECTION OIL DELIVERY SYSTEM (ODS). Šios technologijos pagrindas – aliejus, kuris pristato dažų pigmentus į plauko centrą, tik šiek tiek praverdamas plauko kutikulą. Į tradicinius permanentinius dažus dedamas aliejus, kad užtikrintų plauko priežiūrą, bet šiuose dažuose jis yra varomoji jėga, padedanti dažų pigmentams patekti giliau į plauką. Unikali technologija yra patentuota ir priklauso L’oreal grupei, todėl konkuruojančios įmonės neturi galimybės jos naudoti savo plaukų dažuose. 

Modernūs dažai: COLORINSIDER leidžia išgauti aukštos skiriamosios gebos tonus, kurie ilgai išlieka ir yra įsotinti. Kirpėjai gali maišyti ir derinti tonus iš plačios tonų paletės, kurdami nepakartojamus plaukų dažus kiekvienam klientui. Vėsūs šviesūs, ryškiai rausvai rudi ar tamsiai rudi tonai – pasirinkite tinkamiausius. Be to, su COLORINSIDER jūs galite įgyti net iki 3 tonų šviesesnius plaukus.

Permanentiniai plaukų dažai be amoniako COLORINSIDER
Permanentiniai plaukų dažai be amoniako COLORINSIDER
Gamintojo nuotr.

Pati geriausia plaukų apsauga: ODS technologija leidžia pigmentui patekti į plauką tik šiek tiek praveriant plauko kutikulą, todėl daromas žymiai mažesnis neigiamas poveikis kutikului. COLORISNIDER labiau saugo plaukus nei tradiciniai permanentiniai dažai amoniako pagrindu. Plaukai po dažymo išlieka minkšti, žvilgantys ir atrodo sveikai.

Komfortas: Kadangi COLORINSIDER nėra amoniako, jie užtikrina komfortą tiek kirpėjui, tiek klientui. Dažai neerzina galvos odos ir neturi nemalonaus amoniako kvapo, tad dažymo procesas – malonus.

Dabar jūs turite puikią galimybę įgyti idealią plaukų spalvą, pagerinti plaukų išvaizdą ir mėgautis patogiu dažymo procesu. Ir visa tai – tik su COLORINSIDER iš MATRIX!

Užsakymo nr.: PT_60929027

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis