Makiažo patarimai, norinčioms atrodyti jauniau

Kaip ir kokias naudoti makiažo priemones, kad atrodytumėte jauniau, gyvybingiau ir labiau pasitikėtumėte savimi?

Makiažo pagrindas ir veido modeliavimas
Jei norite, kad oda atrodytų jaunatviškiau, ieškokite gelsvo atspalvio makiažo pagrindo. Gelsvas tonas sušildys veidą, o kuo šiltesnis veido atspalvis, tuo jauniau jis atrodo. Tačiau gelsvas tonas turi būti vos regimas, tad makiažo pagrindą rinkitės atidžiai.

Makiažo pagrindą tepkite ne pirštais ar sintetiniu teptuku, o kempinėle. Sudrėkintą kempinėlę reikėtų nugręžti, tuomet makiažo pagrindą švelniai įtapšnoti į odą. Vandens likučiai kempinėlėje šiek tiek praskies makiažo pagrindą, jis pasiskirstys tolygiau.

Jei galite, atsisakykite sausos birios pudros, o jei be jos jaučiatės nejaukiai, naudokite perregimą ir atspindinčią šviesą. Tokia pudra suteiks veidui švytėjimo, kurį su laiku oda praranda. Ji užfiksuos makiažo pagrindą, tačiau neapsunkins odos.

Aktorė Cate Blanchett
Aktorė Cate Blanchett
Scanpix

Galite paryškinti skruostikaulius, švelnus rausvas ar persikų atspalvis ties aukščiausia skruostikaulių vieta suteiks energingumo ir jaunatviškumo.

Aktorė Naomi Watts
Aktorė Naomi Watts
AP/Scanpix

Akys ir antakiai
Vizažistai pataria antakius pešioti tik tuomet, kai tikrai reikia. Laikui bėgant antakiai ir taip retėja, o vyresnio amžiaus moterys linkusios juos dar labiau išpešioti. Antakiams suteiksite masyvumo pasirinkusios vienu atspalviu šviesesnį už natūralią antakių spalvą pieštuką. Tokiu paryškinti antakiai atrodys natūralesni. Jei jūsų antakiai ypač šviesūs, rinkitės vienu atspalviu tamsesnį pieštuką.

Aktorė Uma Thurman
Aktorė Uma Thurman
Reuters/Scanpix

Jei dažysite akių vokus, pasirūpinkite tinkamu pagrindu, kitaip šešėliai greitai subėgs į raukšleles. Speciali šešėliams skirta bazė padės jiems išlikti ant vokų kur kas ilgiau.

Greičiausiai naudojate juodą akių pieštuką, tačiau su amžiumi patariama jį iškeisti į tamsiai rudą. Šiuo paryškintas žvilgsnis atrodys lengvesnis ir subtilesnis. Juodas akių kontūras prideda metų, žvilgsnis atrodo ryškus, bet brandus. Kontūru patariama ryškinti tik viršutinę blakstienų liniją, ją šiek tiek kilstelėti ties išoriniais akių kampais – tai padės atverti žvilgsnį.

Kadangi ilgainiui blakstienos retėja, moterys mano, jog reikia naudoti apimties suteikiantį tušą, tačiau jos klysta. Suplonėjusios ir išretėjusios blakstienos sunkiai išlaiko tokį tušą, tad patariama įsigyti ilginantį. Šie tušai yra lengvesni, blakstienos atrodys išraiškingos, nesulips.

Aktorė Emily Deschanel
Aktorė Emily Deschanel
Reuters/Scanpix

Svarbu nepamiršti ir odos drėkinimo. Perkopusioms tam tikrą amžiaus ribą makiažo meistrai pataria atsisakyti sausų priemonių, jas pakeisti vandens pagrindu pagamintais, skystesniais ir drėkinančiais produktais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis