Putlesnės lūpos be plastinių operacijų - kaip tai padaryti?

Garsenybės pasidavė naujai manijai – blizgesiams, kurie putlina lūpas. Nereikia jokių injekcijų ar kitų invazijų, vienas mostas – ir lūpos putlesnės. Šiomis priemonėmis susidomėjo ne tik Holivudo gražuolės, bet ir pramogų pasaulio žvaigždės Lietuvoje.

Grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė, žavinti išraiškingomis lūpomis, sako, kad jos paslaptis yra speciali kosmetikos priemonė. Skaidri į lūpų blizgį panaši priemonė suteikia apimties, lūpos tampa gundančios ir putlesnės. Dainininkė prisipažįsta, kad lūpas patepusi tokia priemone jaučia dilgčiojimą, tačiau kartu – ir gaivią vėsą, kuri yra maloni, o dar džiugesnis iškart matomas rezultatas. Nors putlinamosios priemonės išpopuliarėjo visai neseniai, V. Jakutienė jų randa Lietuvoje.

Vita Jakutienė
Vita Jakutienė
Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

Priemonėmis, kurios paspartina kraujo apytaką suteikdamos lūpoms išraiškingumo, naudojasi dauguma užsienio aktorių: Jennifer Aniston, Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, Megan Fox ir kitos.

Aktorė Jennifer Aniston
Aktorė Jennifer Aniston
AFP/Scanpix
Tačiau jos nevengia ir hialurono rūgšties injekcijų. Tokias yra išbandžiusi ir atlikėja V. Jakutienė: „Viskas gražu, kai neperžengiamos ribos.“ Bet Vita sako, kad injekcijų poveikis baigiasi jau po kelių mėnesių, todėl jai kur kas labiau patinka natūralios putlinimo priemonės.
Aktorė Megan Fox
Aktorė Megan Fox
AFP/Scanpix

Paputlinti lūpas ypač aktualu brandesnėms moterims, nes laikui bėgant jos siaurėja. Tad priemonės, padedančios išlaikyti gundančią lūpų formą, sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

Ar yra kitų būdų suteikti apimties lūpoms? Išraiškingų bruožų gražuolė V. Jakutienė sako, kad papūsti lūpas padeda permanentinis lūpų apvadas, praplėsta natūrali lūpų linija, tik kažin ar verta bandyti ilgalaikį makiažą, kuris gali sukelti komplikacijų, o po kurio laiko išblunka. Juo labiau kai lūpas paputlinti galime paprasčiau. Joms apimties suteiks ne tik specialios priemonės, bet ir šviesių atspalvių lūpdažiai. Jei norite sodrių ir putlių lūpų, paryškinusios dažais, lūpų vidurį patepkite perregimu blizgiu – akimirksniu taps geidulingesnės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis