Aktorės K.Heigl grožio subtilybės

Ekranų žvaigždė Katherine Heigl išsiskiria žavia šypsena ir moterišku įvaizdžiu. Aktorė stengiasi pabrėžti natūralų grožį, renkasi ekologišką dekoratyvinę kosmetiką ir išmaniai ja naudojasi.

Išretėjusius antakius galima pakoreguoti ne tik antakių pieštuku, bet ir vokų šešėliais. Pieštuku pabrėžti antakiai dažnai atrodo per intensyvūs, dirbtini, o paryškinti šešėliais – natūralūs. Keliais tonais šviesesniais (už natūralią antakių spalvą) šešėliais antakius ryškina ir Katherine Heigl. Ji sako, kad šešėlius tepa tik kampu kirptu teptuku, tokiu lengviau tikslinti antakių formą.

Aktorė nevengia paryškinti skruostų: „Nurausvinti skruostai – taip moteriška ir romantiška “, – šypsosi Katherine. Ji renkasi švelniai rausvą atspalvį, kuris tinka šviesiam gymiui. Gražuolė vengia sausų skaistalų, dažniau naudoja kreminius, šie yra patvaresni ir atrodo itin natūraliai.

Katherine Heigl
Katherine Heigl
Reuters/Scanpix

Katherine dažosi neutralių spalvų šešėliais, akių vokus ryškina rusvais ir rudais atspalviais. Aktorė sako, kad griežtų akių apvadų vengia, pieštuką ir skystą akių kontūrą dažniau iškeičia į tamsiai rudus šešėlius. Kartais tokiais paryškina liniją prie blakstienų, tuomet šios tampa išraiškingesnės.

Ekranų gražuolė pirmenybę teikia kreminės tekstūros vokų šešėliams, jie suteikia subtilaus blizgesio, žvilgsnis atrodo vitališkas ir spindintis. Katherine sako, jog akis pagyvina šešėliai, praturtinti auksu žvilgančiomis dulkelėmis, jie ypač tinka vakariniui makiažui. Dienos metu aktorė pripažįsta retai naudojanti kosmetiką.

K. Heigl vertina natūraliai atrodantį makiažą, tad lūpas ryškina švelniais atspalviais. Jos mėgstamiausi – perregimi rausvų atspalvių blizgesiai. „Stengiuosi, kad makiažo priemonės, mane ne tik pagražintų, bet ir būtų naudingos odai. Renkuosi blizgius, kurie drėkina lūpas ir makiažo pagrindus, turinčius apsauginį filtrą nuo saulės “, – pasakoja aktorė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis