3 madingi nagų įvaizdžiai (video)

Kokiomis spalvomis lakuoti nagus pavasarį? Grožio žinovai siūlo išbandyti 3 skirtingus įvaizdžius.

Romantiškas
Įpusėjus pavasariui, vis dažniau minimos švelnios ir vaiskios spalvos. Pastelinių spalvų mada pasirodė ir grožio pasaulyje. Pastaruoju metu itin madingas buvo kūno spalvos nagų lakas, tačiau jį keičia rausvų atspalvių tendencija. Šviesiai rausva spalva nulakuoti nagai nekris į akis, atrodys tvarkingi ir prižiūrėti, derės prie daugelio įvaizdžių.

(tumblr.com archyv. ir ''Scanpix'' nuotr.)
(tumblr.com archyv. ir ''Scanpix'' nuotr.)

Neoniniai akcentai
Fluorescencinės spalvos veržiasi į madą. Jei nedrąsu apsivilkti neonu šviečiančią suknią ar megztinį, pabandykite fluorescencinius akcentus prisijaukinti pamažu. Nusilakuokite nagus neonu spindinčiu laku, vienas madingesnių atspalvių – mėtų žaluma. Taip pat išbandykite žydrą , koralų ar fuksijų spalvas, tai įvaizdžiui suteiks gaivumo.

(tumblr.com archyv. nuotr.)
(tumblr.com archyv. nuotr.)

Futuristinis
Jau kurį laiką vienais madingiausių vadinami metalinio efekto nagai. Pamažu ryškėja nauja tendencija, auksinis ar sidabrinis nagų lakas derinamas su matiniu. Tokios futuristinės interpretacijos atrodo elegantiškai ir moderniai.

Šventinis variantas – blizgučiais žėrintys nagai, šiuos neretai demonstruoja pramogų pasaulio garsenybės. Ypač populiarūs švelnių spalvų deimantais žėrintys lakai.

AP/Scanpix
Aktorė Vanessa Hudgens
Aktorė Vanessa Hudgens
AFP/Scanpix

Jei norisi įmantresnio nagų dizaino, galite išbandyti kosminį nagų efektą, tačiau jam sukurti reikės bent 5 skirtingų spalvų lako ir kantrybės. Vaizdinę medžiagą pateikiame videoklipe.

(tumblr.com archyv. nuotr.)
(tumblr.com archyv. nuotr.)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis